Webspormacizle.net İddaa tahminleri, günlük hazır banko kuponlar ve maçları ziyaretçilerine ücretsiz olarak sunar. Bunun yanında canlı maç izleme, maç özetleri ve canlı maç sonuçları Webspormacizle.net'de yer almaktadır. Avrupa'da en çok oranı düşen maçlar, dünyada bütün liglerin puan tablosunu anlık olarak takip edebilirsiniz!

GÜNÜN İDDAA TAHMİNLERİ

 Saat
Karşılaşma
1
X
2
TAHMİN
 11:30
Australia - Lebanon
1.22
6.00
13.00
MS1

Detay
 13:00
Uzbekistan - South Korea
4.20
3.20
1.95
MS2

Detay
 13:20
Japan - Kyrgyzstan
1.10
10.00
19.00
MS1

Detay
 20:00
Tunisia - Morocco
3.00
3.20
3.00
MSX

Detay
 20:00
Portugal U21 - Poland U21
1.44
4.00
8.00
MS1

Detay
 20:30
Turkey - Ukraine
3.25
3.00
3.25
MSX

Detay
 21:00
Austria U21 - Greece U21
1.75
3.30
4.50
MS1

Detay
 22:00
Albania - Wales
3.75
3.10
2.14
MS2

Detay
 22:00
Jong FC Utrecht - Jong Ajax
1.40
4.75
1.40
MSX

Detay
 22:30
Brazil - Cameroon
1.12
8.50
17.00
MS1

Detay

Tümünü Göster


BANKO KUPONLAR

 Şengeldi ÇELEN - 10 TL ile 504 TL Kazandırıyor.
Portugal - Poland2.25İY1
Sweden - Russia2.60İY1
Scotland - Israel1.80MS1
Montenegro - Romania1.41Ç.Ş X2
Serbia - Lithuania3.40KG Var

 Bu kupona 966 oy verilmiştir.

Tümünü Göster


CANLI MAÇ SONUÇLARI

Lig
Ev sahibi
-
Deplasman
DK


YAKINDA BAŞLAYACAK MAÇLAR

Lig
Ev sahibi
-
Deplasman
#
Int Friendly GamesTunisia
-
Morocco20:00

Detay
U21 EURO Qualification PlayoffsPortugal U21
-
Poland U2120:00

Detay
Int Friendly GamesTurkey
-
Ukraine20:30

Detay
U21 EURO Qualification PlayoffsAustria U21
-
Greece U2121:00

Detay
Int Friendly GamesAlbania
-
Wales22:00

Detay
Eerste DivisieJong FC Utrecht
-
Jong Ajax22:00

Detay
Int Friendly GamesBrazil
-
Cameroon22:30

Detay
UEFA Nations Lig Lig A Gr 3Portugal
-
Poland22:45

Detay
UEFA Nations Lig Lig B Gr 2Sweden
-
Russia22:45

Detay
UEFA Nations Lig Lig C Gr 1Scotland
-
Israel22:45

Detay
UEFA Nations Lig Lig C Gr 4Montenegro
-
Romania22:45

Detay
UEFA Nations Lig Lig C Gr 4Serbia
-
Lithuania22:45

Detay
UEFA Nations Lig Lig D Gr 3Kosovo
-
Azerbaijan22:45

Detay
UEFA Nations Lig Lig D Gr 3Malta
-
Faroe Islands22:45

Detay
FA CupBradford City
-
Aldershot Town22:45

Detay
FA CupBillericay Town
-
Chesterfield22:45

Detay
FA CupCharlton Athletic
-
Mansfield Town22:45

Detay
FA CupCheltenham Town
-
Ebbsfleet United22:45

Detay
FA CupCrawley Town
-
Southend United22:45

Detay
FA CupFC Halifax Town
-
Morecambe FC22:45

Detay
FA CupDoncaster Rovers
-
Chorley FC22:45

Detay
FA CupForest Green Rovers
-
Oxford United22:45

Detay
FA CupOxford City
-
Tranmere Rovers22:45

Detay
FA CupSlough Town
-
Sutton United22:45

Detay
Int Friendly GamesItaly
-
USA22:45

Detay
ChampionshipDundee United
-
Alloa Athletic22:45

Detay
Int Friendly GamesFrance
-
Uruguay23:00

Detay


DÜNKÜ / BİTEN MAÇ SONUÇLARI

Lig
Ev sahibi
-
Deplasman
#


Tümünü Göster


GENİŞ EKRAN İDDAA PROGRAMI

U19 Avrupa Şampiyonası20/11/2018 15:00
405 - Moldova (U19) - İzlanda (U19)
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
5.50
3.75
1.25
U19 Avrupa Şampiyonası20/11/2018 19:00
418 - Hırvatistan (U19) - u00c7ek Cumhuriyeti (U19)
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.75
2.30
2.50


Hazırlık Maçları20/11/2018 20:00
421 - Danimarka (U21) - İngiltere (U21)
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
3.75
3.50
1.55

Tümünü Göster


ORANI DÜŞEN MAÇLAR

Rusya Premier Lig23 Kasım 17:30
Lokomotiv Moscow - Ural
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.53
1.60
3.60
3.50
7.50
6.50
1.66
1.70
2.14
2.10
Hırvatistan 1. HNL23 Kasım 17:00
NK Rudes - Inter Zapresic
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
5.25
5.00
3.40
3.40
1.72
1.75
2.04
2.00
1.75
1.80


Çek Cumhuriyeti First Lig23 Kasım 17:00
Dukla Praha - FK Teplice
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.40
2.10
3.25
3.40
2.90
3.40
1.95
1.85
1.85
1.95

Tümünü Göster