Webspormacizle.net İddaa tahminleri, günlük hazır banko kuponlar ve maçları ziyaretçilerine ücretsiz olarak sunar. Bunun yanında canlı maç izleme, maç özetleri ve canlı maç sonuçları Webspormacizle.net'de yer almaktadır. Avrupa'da en çok oranı düşen maçlar, dünyada bütün liglerin puan tablosunu anlık olarak takip edebilirsiniz!

GÜNÜN İDDAA TAHMİNLERİ

 Saat
Karşılaşma
1
X
2
TAHMİN
 01:00
Corinthians - Gremio
3.10
2.90
2.50
MSX

Detay
 01:00
Cruz Azul - Club Leon
1.66
3.75
5.00
MS1

Detay
 01:00
Sampaio Correa - Guarani
2.50
3.10
2.90
MSX

Detay
 01:30
America de Cali - Atletico Nacional
3.30
3.10
2.14
MS2

Detay
 02:00
Guarani - Sol de America
1.83
3.30
3.80
MS1

Detay
 02:00
River Plate - Belgrano
1.44
4.20
7.50
MS1

Detay
 02:00
Vancouver Whitecaps - New York Red Bulls
2.87
3.30
2.40
MSX

Detay
 02:00
Everton de Vina del Mar - Huachipato
1.90
3.40
4.00
MS1

Detay
 02:00
Boyaca Chico FC - Atletico Junior
3.40
3.10
2.00
MS2

Detay

Tümünü Göster


BANKO KUPONLAR

 Örün GÜLTEKİN - 10 TL ile 163 TL Kazandırıyor.
Mattersburg - Wolfsberger AC2.04KG Yok
Wacker Innsbruck - SKN St Pölten1.802,5 Ü
Red Bull Salzburg - TSV Hartberg1.14MS1
San Luis de Quillota - Union Espanola1.952,5 Ü
Antofagasta - Union La Calera2.00MS1

 Bu kupona 505 oy verilmiştir.

Tümünü Göster


CANLI MAÇ SONUÇLARI

Lig
Ev sahibi
-
Deplasman
DK
Almanya DFB Kupası 1.TurWehen Wiesbaden
1 - 1
St. Pauli'118
Galler Premier Lig 1.AşamaNewtown
2 - 0
Caernarfon Town'90
Portekiz Premier LigDesportivo Aves
2 - 2
Tondela'76
Cezayir 1.LigBordj Bou Arreridj
0 - 0
CS Constantine'51
İspanya Primera LigReal Betis
0 - 1
LevanteIY


YAKINDA BAŞLAYACAK MAÇLAR

Lig
Ev sahibi
-
Deplasman
#
Brasileiro Serie ACorinthians
-
Gremio01:00

Detay
Liga MX AperturaCruz Azul
-
Club Leon01:00

Detay
Brasileiro Serie BSampaio Correa
-
Guarani01:00

Detay
Primera A FinalizacionAmerica de Cali
-
Atletico Nacional01:30

Detay
Primera Division ClausuraGuarani
-
Sol de America02:00

Detay
SuperligaRiver Plate
-
Belgrano02:00

Detay
Major Lig SoccerPhiladelphia Union
-
New York City02:00

Detay
Major Lig SoccerVancouver Whitecaps
-
New York Red Bulls02:00

Detay
Primera DivisionEverton de Vina del Mar
-
Huachipato02:00

Detay
Primera A FinalizacionBoyaca Chico FC
-
Atletico Junior02:00

Detay
Serie A Segunda EtapaBarcelona SC
-
Universidad Catolica del Ecuador02:00

Detay
Major Lig SoccerImpact Montreal
-
Chicago Fire02:30

Detay
SuperligaNewells Old Boys
-
Independiente03:00

Detay
Liga MX AperturaVeracruz
-
CD Guadalajara03:00

Detay
Brasileiro Serie BFigueirense
-
Goias03:30

Detay
Serie A Segunda EtapaMacara
-
Aucas04:00

Detay
Liga MX AperturaAtlas
-
Monarcas Morelia05:00

Detay
Football National LigLuch Vladivostok
-
Krasnodar-208:00

Detay
FNLFK Banik Sokolov
-
FC Vysocina Jihlava11:15

Detay
FNLFK Pardubice
-
MFK Chrudim11:15

Detay
JLig 2Mito Hollyhock
-
JEF United Chiba12:00

Detay
JLig 2Tokyo Verdy
-
Oita Trinita12:00

Detay
JLig 2Ventforet Kofu
-
Ehime FC12:00

Detay
JLig 2Yokohama FC
-
Kamatamare Sanuki12:00

Detay
S-leagueAlbirex Niigata
-
Geylang International12:30

Detay
K Lig 1Daegu FC
-
Ulsan Hyundai13:00

Detay
K Lig 1Pohang Steelers
-
Gyeongnam FC13:00

Detay
K Lig 2Ansan Greeners FC
-
Asan Mugunghwa13:00

Detay
K Lig 2Suwon FC
-
FC Anyang13:00

Detay
JLig 2Matsumoto Yamaga FC
-
Machida Zelvia13:00

Detay
JLig 2Omiya Ardija
-
Albirex Niigata13:00

Detay
JLig 2Renofa Yamaguchi
-
Kyoto Sanga FC13:00

Detay
JLig 2Tochigi SC
-
Avispa Fukuoka13:00

Detay
JLig 2Tokushima Vortis
-
Montedio Yamagata13:00

Detay
JLig 2Zwiegen Kanazawa
-
Fagiano Okayama13:00

Detay
A LigaJonava
-
Palanga13:00

Detay
Segunda LigaAcademica de Coimbra
-
Paços de Ferreira13:15

Detay
K Lig 1Sangju Sangmu
-
Jeju United13:30

Detay
2nd Division avd 2Kjelsas
-
Bryne FK14:00

Detay
2nd Division Pulje 1Vejgaard B
-
Sydvest 0514:00

Detay
2nd Division Pulje 2HIK Hellerup
-
Skovshoved14:00

Detay
Regionalliga NordVfL Wolfsburg II
-
Eintracht Norderstedt14:00

Detay
Lig CupPartick Thistle
-
Celtic14:30

Detay
Premier LigCardiff City
-
Newcastle United14:30

Detay
China LigHohhot
-
Meizhou Hakka14:30

Detay
2nd Division Pulje 1Kjellerup IF
-
Dalum IF14:30

Detay
Chinese Super LigBeijing Renhe
-
Beijing Sinobo Guoan14:35

Detay
Chinese Super LigChongqing SWM
-
Shanghai SIPG14:35

Detay
Chinese Super LigDalian Yifang
-
Henan Jianye14:35

Detay
Chinese Super LigGuangzhou RF
-
Changchun Yatai14:35

Detay
Chinese Super LigGuizhou Hengfeng
-
Shandong Luneng Taishan14:35

Detay
Chinese Super LigTianjin Teda
-
Jiangsu Suning14:35

Detay
DamallsvenskanKristianstads DFF
-
Vaxjö DFF14:45

Detay
2nd Division avd 2Vidar
-
Egersund15:00

Detay
Football National LigTom Tomsk
-
FK Armavir15:00

Detay
Football National LigTyumen
-
Sibir Novosibirsk15:00

Detay
2nd Division Pulje 1Aarhus Fremad
-
Tarup-Paarup IF15:00

Detay
2nd Division Pulje 1Brabrand IF
-
Odder15:00

Detay
2nd Division Pulje 2BK Frem
-
Vanlose15:00

Detay
2nd Division Pulje 2BK Marienlyst
-
B 93 Copenhagen15:00

Detay
2nd Division Pulje 2Hillerod
-
Bronshoj BK15:00

Detay
Lig TwoGrimsby Town
-
Lincoln City15:00

Detay
Regionalliga NordVfB Lübeck
-
U L M Wolfsburg15:00

Detay
Regionalliga WestSC Verl
-
Wuppertaler SV15:00

Detay
Regionalliga WestSV Lippstadt 08
-
1 FC Kaan-Marienborn15:00

Detay
Regionalliga WestTV Herkenrath
-
Bonner SC15:00

Detay
S-leagueBrunei DPMM
-
Hougang United15:15

Detay
2nd Division avd 2Arendal
-
Vard Haugesund16:00

Detay
Football National LigShinnik Yaroslavl
-
Zenit St Petersburg II16:00

Detay
Premier LigPolokwane City
-
Baroka16:00

Detay
DamallsvenskanHammarby IF DFF
-
Eskilstuna Utd DFF16:00

Detay
Ligue 2RC Lens
-
Troyes16:00

Detay
CAF Champions Lig Group AKampala City
-
Township Rollers16:00

Detay
CAF Champions Lig Group DMbabane Swallows
-
Zesco United16:00

Detay
1 LigHatayspor
-
Kardemir Karabükspor16:30

Detay
Premier LigCarmarthen Town
-
Llandudno FC16:30

Detay
Premier LigNewi Cefn Druids
-
Llanelli AFC16:30

Detay
Premier LigCSKA Moscow
-
Arsenal Tula16:30

Detay
DFB Pokal1 CfR Pforzheim
-
Bayer 04 Leverkusen16:30

Detay
DFB Pokal1 FC Kaiserslautern
-
1899 Hoffenheim16:30

Detay
DFB PokalElversberg
-
Wolfsburg16:30

Detay
DFB PokalSSV Ulm 1846
-
Eintracht Frankfurt16:30

Detay
DFB PokalSV DrochtersenAssel
-
Bayern München16:30

Detay
DFB PokalSV Linx
-
1 FC Nürnberg16:30

Detay
DFB PokalSV Rödinghausen
-
Dynamo Dresden16:30

Detay
DFB PokalTuS Dassendorf
-
MSV Duisburg16:30

Detay
DFB PokalWormatia Worms
-
Werder Bremen16:30

Detay
Vysshaya LigFK Minsk
-
FK Smolevichi16:45

Detay
Lig OneDumbarton
-
Arbroath17:00

Detay
Lig OneForfar Athletic
-
Stranraer17:00

Detay
Lig OneMontrose
-
Brechin City17:00

Detay
Lig OneRaith Rovers
-
East Fife17:00

Detay
Lig OneStenhousemuir
-
Airdrieonians17:00

Detay
Lig TwoAlbion Rovers
-
Elgin City17:00

Detay
Lig TwoAnnan Athletic
-
Queens Park FC17:00

Detay
Lig TwoCowdenbeath
-
Berwick Rangers17:00

Detay
Lig TwoEdinburgh City
-
Stirling Albion17:00

Detay
Lig TwoPeterhead
-
Clyde FC17:00

Detay
Lig CupAberdeen
-
St Mirren17:00

Detay
Lig CupDundee FC
-
Ayr United17:00

Detay
Lig CupDunfermline Athletic
-
Heart of Midlothian17:00

Detay
Lig CupLivingston
-
Motherwell17:00

Detay
Lig CupQueen of The South
-
St Johnstone17:00

Detay
Premier LigEverton
-
Southampton17:00

Detay
Premier LigLeicester City
-
Wolverhampton17:00

Detay
Premier LigTottenham Hotspur
-
Fulham17:00

Detay
Premier LigWest Ham United
-
Bournemouth17:00

Detay
DamallsvenskanRosengard
-
IFK Kalmar17:00

Detay
Premier LigFK Lviv
-
Shakhtar Donetsk17:00

Detay
ChampionshipBristol City
-
Middlesbrough17:00

Detay
ChampionshipHull City
-
Blackburn Rovers17:00

Detay
ChampionshipLeeds United
-
Rotherham United17:00

Detay
ChampionshipIpswich Town
-
Aston Villa17:00

Detay
ChampionshipMillwall
-
Derby County17:00

Detay
ChampionshipReading
-
Bolton Wanderers17:00

Detay
ChampionshipSheffield United
-
Norwich City17:00

Detay
ChampionshipWest Bromwich Albion
-
Queens Park Rangers17:00

Detay
ChampionshipWigan Athletic
-
Nottingham Forest17:00

Detay
AllsvenskanMalmö FF
-
Trelleborgs FF17:00

Detay
Lig OneAccrington Stanley
-
Charlton Athletic17:00

Detay
Lig OneBarnsley
-
AFC Wimbledon17:00

Detay
Lig OneBurton Albion
-
Doncaster Rovers17:00

Detay
Lig OneCoventry City
-
Plymouth Argyle17:00

Detay
Lig OneFleetwood Town
-
Rochdale AFC17:00

Detay
Lig OnePeterborough United
-
Luton Town17:00

Detay
Lig OnePortsmouth
-
Oxford United17:00

Detay
Lig OneShrewsbury Town
-
Blackpool17:00

Detay
Lig OneSouthend United
-
Bradford City17:00

Detay
Lig OneWalsall
-
Gillingham17:00

Detay
Lig OneWycombe Wanderers
-
Bristol Rovers17:00

Detay
Lig TwoBury
-
Forest Green Rovers17:00

Detay
Lig TwoCheltenham Town
-
Carlisle United17:00

Detay
Lig TwoCrewe Alexandra
-
Milton Keynes Dons17:00

Detay
Lig TwoExeter City
-
Newport County17:00

Detay
Lig TwoMansfield Town
-
Colchester United17:00

Detay
Lig TwoNorthampton Town
-
Cambridge United17:00

Detay
Lig TwoOldham Athletic
-
Macclesfield Town17:00

Detay
Lig TwoPort Vale
-
Crawley Town17:00

Detay
Lig TwoStevenage
-
Morecambe FC17:00

Detay
Lig TwoSwindon Town
-
Tranmere Rovers17:00

Detay
National LigAFC Fylde
-
Dover Athletic17:00

Detay
National LigAldershot Town
-
Harrogate Town17:00

Detay
National LigBarnet
-
Ebbsfleet United17:00

Detay
National LigBraintree Town
-
Havant Waterlooville17:00

Detay
National LigBromley
-
Gateshead17:00

Detay
National LigEastleigh
-
Wrexham17:00

Detay
National LigFC Halifax Town
-
Dagenham Redbridge17:00

Detay
National LigHartlepool United
-
Maidenhead Utd17:00

Detay
National LigLeyton Orient
-
Boreham Wood17:00

Detay
National LigMaidstone United
-
Barrow17:00

Detay
National LigSalford City
-
Chesterfield17:00

Detay
National LigSolihull Moors
-
Sutton United17:00

Detay
VeikkausliigaInter Turku
-
KuPS Kuopio17:00

Detay
YkkonenJJK Jyvaskyla
-
AC Oulu17:00

Detay
2nd Division avd 1Asker
-
Honefoss BK17:00

Detay
2nd Division avd 1Grorud
-
Fram Larvik17:00

Detay
2nd Division avd 1Nybergsund
-
Elverum17:00

Detay
Stars LigAl-Khor
-
Al-Shahania17:25

Detay
2 LigaAustria Lustenau
-
FC Juniors OÖ17:30

Detay
SuperligaFC Nitra
-
Spartak Trnava17:45

Detay
2nd Division avd 2Hodd IL
-
KFUM Oslo18:00

Detay
I ligaGarbarnia Krakow
-
18:00

Detay
Liga IAstra Giurgiu
-
Dun18:00

Detay
Football National LigAvangard Kursk
-
Baltika Kaliningrad18:00

Detay
Football National LigFakel Voronezh
-
FK Khimki18:00

Detay
Football National LigChertanovo
-
SKA-Khabarovsk18:00

Detay
Football National LigTambov
-
Mordovia Saransk18:00

Detay
Ligue 1Guingamp
-
Paris Saint-Germain18:00

Detay
BundesligaMattersburg
-
Wolfsberger AC18:00

Detay
BundesligaWacker Innsbruck
-
SKN St Pölten18:00

Detay
BundesligaRed Bull Salzburg
-
TSV Hartberg18:00

Detay
Primera DivisionSan Luis de Quillota
-
Union Espanola18:00

Detay
First Division B First stageKVC Westerlo
-
Union Saint-Gilloise18:00

Detay
1 LigaFastav Zlin
-
FK Teplice18:00

Detay
1 LigaMlada Boleslav
-
SFC Opava18:00

Detay
1 LigaSlovan Liberec
-
Bohemians Praha 190518:00

Detay
FNL1 SK Prost
-
FC Hradec Kralove18:00

Detay
FNLMFK Vitkovice
-
FK Varnsdorf18:00

Detay
NB IFerencvarosi TC
-
Paksi18:00

Detay
Primeira LigaGD Chaves
-
Portimonense18:30

Detay
Parva LigaBotev Plovdiv
-
Lokomotiv Plovdiv18:30

Detay
I ligaMZKS Chrobry G
-
Rakow Cz18:45

Detay
Vysshaya LigTorpedo-BelAZ Zhodino
-
Isloch Minskiy Rayon18:45

Detay
2nd Division avd 1Fredrikstad FK
-
Baerum SK19:00

Detay
EkstraklasaWis
-
MZKS Arka Gdynia19:00

Detay
Segunda LigaCD Cova Piedade
-
SC Covilha19:00

Detay
Segunda LigaFC Porto B
-
SC Farense19:00

Detay
Segunda LigaMafra
-
Vitoria Guimaraes B19:00

Detay
Football National LigFK Sochi
-
FK Nizhny Novgorod19:00

Detay
Premier LigCape Town City
-
Lamontville Golden Arrows19:00

Detay
SuperettanAFC Eskilstuna
-
Jönköpings Södra19:00

Detay
Serie AChievoVerona
-
Juventus19:00

Detay
Premier LigFK Krasnodar
-
Spartak Moscow19:00

Detay
First Division AKSC Lokeren
-
Standard Liege19:00

Detay
UrvalsdeildİBV
-
Keflavik IF19:00

Detay
LaLigaCelta Vigo
-
Espanyol19:15

Detay
1 LigOsmanlıspor
-
Giresunspor19:15

Detay
Süper LigBursaspor
-
Kayserispor19:15

Detay
SuperligaDefensa y Justicia
-
Atletico Tucuman19:15

Detay
Premier LigChelsea
-
Arsenal19:30

Detay
Premier LigDynamo Kyiv
-
Oleksandria19:30

Detay
EredivisieNAC Breda
-
De Graafschap19:30

Detay
EredivisieVVV-Venlo
-
Ajax19:30

Detay
DFB PokalErndtebrück
-
Hamburger SV19:30

Detay
DFB PokalErzgebirge Aue
-
1 FSV Mainz 0519:30

Detay
DFB PokalRW Oberhausen
-
SV Sandhausen19:30

Detay
ChampionshipPreston North End
-
Stoke City19:30

Detay
Regionalliga NordHolstein Kiel II
-
Hamburger SV II19:30

Detay
Stars LigAl-Kharaitiyat
-
Al-Arabi SC19:35

Detay
Segunda LigaSporting Braga B
-
Estoril Praia20:00

Detay
SuperligaFK
-
FK Proleter Novi Sad20:00

Detay
SuperligaFK
-
ViOn Zlate Moravce20:00

Detay
SuperligaMFK Zemplin Michalovce
-
Senica20:00

Detay
SuperligaM
-
20:00

Detay
LaLiga 2Elche CF
-
Granada20:00

Detay
1 LigaSlavia Praha
-
Jablonec20:00

Detay
VirsligaFK Liep
-
FS METTALU20:00

Detay
LaLiga 2CD Lugo
-
Malaga20:30

Detay
NB IBudapest Honved
-
MOL Vidi FC20:30

Detay
NB IDiosgy
-
Szombathelyi Haladas20:30

Detay
NB IPuskas Akademia
-
Kisvarda FC20:30

Detay
NB IUjpest
-
Mez20:30

Detay
I ligaGKS Katowice
-
Wigry Suwa21:00

Detay
Liga IViitorul Constana
-
Gaz Metan Media21:00

Detay
SuperligaFK Mladost Lucani
-
FK Zemun21:00

Detay
SuperligaFK Vojvodina
-
OFK Backa21:00

Detay
SuperligaFK Vo
-
FK Dinamo Vranje21:00

Detay
Ligue 1AS Monaco
-
LOSC21:00

Detay
Ligue 1Amiens
-
Montpellier21:00

Detay
Ligue 1Caen
-
OGC Nice21:00

Detay
Ligue 1Dijon
-
Nantes21:00

Detay
Primera Division ClausuraDanubio
-
Montevideo Wanderers21:00

Detay
Ligue 1Stade Rennais
-
Angers21:00

Detay
Primera Division ClausuraAtenas de San Carlos
-
Liverpool URU21:00

Detay
Primeira LigaBoavista
-
SL Benfica21:00

Detay
Primera DivisionAntofagasta
-
Union La Calera21:00

Detay
Primera Division AperturaDeportivo Binacional
-
Sporting Cristal21:00

Detay
CAF Champions Lig Group BDifaa Hassani El-Jadidi
-
MC Alger21:00

Detay
First Division ACercle Brugge
-
SV Zulte Waregem21:00

Detay
First Division AWaasland Beveren
-
Sint-Truidense VV21:00

Detay
Parva LigaBotev Vratsa
-
Etar Veliko Tarnovo21:00

Detay
Premier LigBidvest Wits
-
Supersport United21:15

Detay
Premier LigChippa United
-
Black Leopards21:15

Detay
LaLigaVillarreal
-
Real Sociedad21:15

Detay
EkstraklasaGornik Zabrze
-
KS Lechia Gda21:30

Detay
Serie ALazio
-
Napoli21:30

Detay
Premier LigAkhmat Grozny
-
Rubin Kazan21:30

Detay
SuperligaBanfield
-
Gimnasia y Esgrima LP21:30

Detay
LaLiga 2Alcorcon
-
Sporting Gijon21:30

Detay
First Division AKV Kortrijk
-
KV Oostende21:30

Detay
First Division B First stageAFC Tubize
-
KSV Roeselare21:30

Detay
1 LigAltınordu
-
Gençlerbirliği21:45

Detay
EredivisieFortuna Sittard
-
PSV Eindhoven21:45

Detay
EredivisieHeracles Almelo
-
ADO Den Haag21:45

Detay
Süper LigAntalyaspor
-
Konyaspor21:45

Detay
Süper LigYeni Malatyaspor
-
Fenerbahçe21:45

Detay
DFB PokalHansa Rostock
-
VfB Stuttgart21:45

Detay
First DivisionCobh Ramblers
-
University College Dublin21:45

Detay
Brasileiro Serie ASantos
-
Sport Recife22:00

Detay
CAF Champions Lig Group DES Sahel
-
Primeiro de Agosto22:00

Detay
1 HNLNK Istra 1961
-
NK Lokomotiva Zagreb22:00

Detay
Brasileiro Serie BAtletico Goianiense
-
Coritiba22:30

Detay
Brasileiro Serie BFortaleza
-
Boa Esporte22:30

Detay
Brasileiro Serie BOeste FC
-
Juventude22:30

Detay
Primera Division ClausuraIndependiente FBC
-
CA 3 de Febrero23:00

Detay
Primeira LigaSporting CP
-
Vitoria Setubal23:00

Detay
Major Lig SoccerSeattle Sounders
-
LA Galaxy23:00

Detay
LaLiga 2Cordoba
-
Numancia23:00

Detay
Ligue 1Paradou AC
-
CR Belouizdad23:00

Detay
LaLigaBarcelona
-
Deportivo Alaves23:15

Detay
Primera A FinalizacionAlianza Petrolera
-
Patriotas Boyaca23:15

Detay
Primera DivisionUniversidad de Chile
-
OHiggins23:30

Detay
Primera Division AperturaAyacucho FC
-
Deportivo Municipal23:30

Detay
Serie A Segunda EtapaLDU Quito
-
Tecnico Universitario23:30

Detay
SuperligaArgentinos Juniors
-
Godoy Cruz23:45

Detay


DÜNKÜ / BİTEN MAÇ SONUÇLARI

Lig
Ev sahibi
-
Deplasman
#
CAF Şampiyonlar Ligi Grup AES Tunis
0-1
Al AhlyMS
İrlanda Premier LigShamrock Rovers
0-1
BohemiansMS

Detay
CAF Şampiyonlar Ligi Grup BES Setif
1-1
TP MazembeMS

Detay
İrlanda 1.LigWexford Youths
1-2
ShelbourneMS
CAF Şampiyonlar Ligi Grup CWydad Casablanca
1-0
Mamelodi SundownsMS


Tümünü Göster


GENİŞ EKRAN İDDAA PROGRAMI

Arjantin 1. Ligi18/08/2018 01:00
235 - Talleres Cordoba - Rosario Central
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.85
2.80
3.30
1.35
2.15
Brezilya Serie B18/08/2018 01:15
236 - Londrina PR - Paysandu
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.85
2.80
3.30
1.40
2.05


Şili Premier Ligi18/08/2018 02:00
237 - Audax Italiano - Palestino
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.80
3.10
3.10
1.80
1.55

Tümünü Göster


ORANI DÜŞEN MAÇLAR

Brezilya Paulista Cup18 Ağustos 19:00
CA Votuporanguense - Olimpia SP
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.66
1.57
3.75
3.75
4.00
4.75
2.00
2.00
1.80
1.80
Brezilya Paulista Cup18 Ağustos 19:00
Sao Bernardo SP - EC Agua Santa
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.83
1.66
3.25
3.50
3.75
4.33
1.95
1.95
1.85
1.85


Fransa Ligue 118 Ağustos 19:00
Monaco - Lille
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.44
1.50
4.50
4.33
6.50
6.50
2.30
2.25
1.60
1.61

Tümünü Göster