Bugün ve Dünkü Maç Sonuçlarını Bizden Takip Edin! İddaa'da yer alan canlı maç sonuçları günlük olarak canlı skorları burada!

CANLI MAÇ SONUÇLARI

Lig
Ev sahibi
-
Deplasman
DK
Paraguay Profesyonel Lig ClausuraGeneral Diaz
1 - 0
Sol De America'90
Arjantin Premier LigSan Lorenzo
2 - 2
Patronato'79
Brezilya Serie BGoias
1 - 2
Ponte Preta'58
Şili Premier LigDeportes Temuco
0 - 0
Huachipato'33
Kolombiya Primera A ClausuraAtletico Bucaramanga
1 - 0
Jaguares De Cordoba'33
Brezilya Serie BSao Bento
0 - 0
Boa EC'5
Brezilya Serie BCRB
0 - 0
Coritiba'2


YAKINDA BAŞLAYACAK MAÇLAR

Lig
Ev sahibi
-
Deplasman
#
SuperligaColon de Santa Fe
-
Godoy Cruz03:00

Detay
Liga MX AperturaMonarcas Morelia
-
Pumas UNAM03:00

Detay
Primera B NacionalInstituto Cordoba
-
Defensores de Belgrano03:05

Detay
Serie A Segunda EtapaEl Nacional
-
Macara03:15

Detay
Brasileiro Serie BFortaleza
-
Vila Nova03:30

Detay
Primera A FinalizacionBoyaca Chico FC
-
Patriotas Boyaca04:00

Detay
Primera Division ClausuraSport Huancayo
-
UTC de Cajamarca04:00

Detay
Liga MX AperturaPuebla
-
Club America05:00

Detay
K Lig 1Gyeongnam FC
-
FC Seoul08:00

Detay
K Lig 1Pohang Steelers
-
Incheon United08:00

Detay
K Lig 2Seongnam FC
-
Ansan Greeners FC08:00

Detay
K Lig 2Seoul E-Land FC
-
Bucheon FC 199509:00

Detay
JLigKashiwa Reysol
-
Sagan Tosu09:00

Detay
JLig 2Machida Zelvia
-
Tokushima Vortis10:00

Detay
K Lig 1Sangju Sangmu
-
Daegu FC10:00

Detay
JLigJubilo Iwata
-
Yokohama F Marinos10:00

Detay
Chinese Super LigDalian Yifang
-
Shanghai Greenland Shenhua10:30

Detay
JLig 2Kyoto Sanga FC
-
Tochigi SC11:00

Detay
FNLFK Banik Sokolov
-
1 SK Prost11:15

Detay
FNLFK Pardubice
-
Zbrojovka Brno11:15

Detay
Premier LigYenisey Krasnoyarsk
-
Ural Yekaterinburg11:30

Detay
JLigV-Varen Nagasaki
-
Vegalta Sendai12:00

Detay
JLig 2Ventforet Kofu
-
Fagiano Okayama12:30

Detay
S-leagueGeylang International
-
Young Lions12:30

Detay
Regionalliga NordVfL Wolfsburg II
-
VfB Oldenburg13:00

Detay
JLig 2Ehime FC
-
Avispa Fukuoka13:00

Detay
JLig 2Renofa Yamaguchi
-
Oita Trinita13:00

Detay
Segunda LigaUD Oliveirense
-
FC Porto B13:00

Detay
K Lig 2Busan I Park
-
Asan Mugunghwa13:00

Detay
JLigKawasaki Frontale
-
Nagoya Grampus Eight13:00

Detay
JLigSanfrecce Hiroshima
-
FC Tokyo13:00

Detay
JLigShonan Bellmare
-
Cerezo Osaka13:00

Detay
Süper LigYeni Malatyaspor
-
Çaykur Rizespor13:30

Detay
I ligaWarta Pozna
-
Rakow Cz13:45

Detay
LaLigaRayo Vallecano
-
Deportivo Alaves14:00

Detay
I ligaGarbarnia Krakow
-
MKS Chojniczanka Chojnice14:00

Detay
Premier LigDynamo Moscow
-
Anzhi Makhachkala14:00

Detay
2 BundesligaArminia Bielefeld
-
1 FC Union Berlin14:00

Detay
2 BundesligaDynamo Dresden
-
Darmstadt 9814:00

Detay
2 BundesligaHolstein Kiel
-
VfL Bochum14:00

Detay
1 LigHatayspor
-
İstanbulspor14:00

Detay
1 LigÜmraniyespor
-
Gençlerbirliği14:00

Detay
Premier LigMariupol
-
Oleksandria14:00

Detay
Vysshaya LigIsloch Minskiy Rayon
-
Shakhtyor Soligorsk14:00

Detay
2nd Division Pulje 1Tarup-Paarup IF
-
Brabrand IF14:00

Detay
2nd Division Pulje 2Vanlose IF
-
Bronshoj BK14:00

Detay
2nd Division Pulje 2Skovshoved
-
BK Avarta14:00

Detay
Premier LigFulham
-
Watford14:30

Detay
2nd Division Pulje 1Kjellerup IF
-
Kolding IF14:30

Detay
National LigEastleigh
-
Dagenham Redbridge14:35

Detay
Chinese Super LigGuizhou Hengfeng
-
Beijing Sinobo Guoan14:35

Detay
Chinese Super LigHebei China Fortune
-
Tianjin Quanjian14:35

Detay
Chinese Super LigHenan Jianye
-
Shandong Luneng Taishan14:35

Detay
Chinese Super LigJiangsu Suning
-
Guangzhou Evergrande Taobao14:35

Detay
Chinese Super LigShanghai SIPG
-
Changchun Yatai14:35

Detay
3rd Liga1860 München
-
Wehen Wiesbaden15:00

Detay
3rd LigaCarl Zeiss Jena
-
1 FC Kaiserslautern15:00

Detay
3rd LigaFortuna Köln
-
Sportfreunde Lotte15:00

Detay
3rd LigaKarlsruher SC
-
KFC Uerdingen 0515:00

Detay
3rd LigaSV Meppen
-
SpVgg Unterhaching15:00

Detay
3rd LigaSonnenhof Großaspach
-
Hansa Rostock15:00

Detay
3rd LigaWürzburger Kickers
-
Eintracht Braunschweig15:00

Detay
Regionalliga NordVfB Lübeck
-
Germania EgestorfLangreder15:00

Detay
Regionalliga West1 FC Kaan-Marienborn
-
Borussia Dortmund II15:00

Detay
Regionalliga WestSV Lippstadt 08
-
SC Verl15:00

Detay
Regionalliga WestSV Rödinghausen
-
Wattenscheid 0915:00

Detay
Regionalliga WestWuppertaler SV
-
Viktoria Köln15:00

Detay
2nd Division avd 2Brattvag
-
Arendal15:00

Detay
2nd Division avd 2KFUM Oslo
-
Nardo15:00

Detay
Liga IFC Hermannstadt
-
CFR Cluj15:00

Detay
DamallsvenskanVaxjö DFF
-
Eskilstuna Utd DFF15:00

Detay
2nd Division Pulje 1Dalum IF
-
Odder15:00

Detay
2nd Division Pulje 2BK Frem
-
HIK Hellerup15:00

Detay
2nd Division Pulje 2Hillerod
-
B 93 Copenhagen15:00

Detay
S-leagueBrunei DPMM
-
Tampines Rovers15:15

Detay
VeikkausliigaKemi Kings
-
Vaasan Palloseura16:00

Detay
Regionalliga NordBSV Rehden
-
Hannover 96 II16:00

Detay
Serie BCarpi
-
Brescia16:00

Detay
Serie BCrotone
-
Hellas Verona16:00

Detay
Serie BLecce
-
Venezia16:00

Detay
Serie BPalermo
-
Perugia16:00

Detay
Serie BPescara
-
Foggia16:00

Detay
Serie BSpezia
-
Cittadella16:00

Detay
2nd Division avd 2Vidar
-
Skeid16:00

Detay
Serie AParma
-
Cagliari16:00

Detay
Süper LigKayserispor
-
Konyaspor16:00

Detay
Premier LigBaroka
-
Orlando Pirates16:00

Detay
Premier LigLamontville Golden Arrows
-
Chippa United16:00

Detay
DamallsvenskanHammarby IF DFF
-
KopparbergsGöteborg FC16:00

Detay
DamallsvenskanIFK Kalmar
-
Linköpings FC16:00

Detay
Ligue 2Paris FC
-
Metz16:00

Detay
Vysshaya LigFK Slutsk
-
FK Minsk16:00

Detay
1 LigaSK Sigma Olomouc
-
FK Dukla Praha16:00

Detay
2nd Division Pulje 1Sydvest 05
-
Jammerbugt16:00

Detay
EkstraklasaKS Cracovia Krakow
-
Wis16:30

Detay
Bundesliga1 FC Nürnberg
-
Hannover 9616:30

Detay
Bundesliga1899 Hoffenheim
-
Borussia Dortmund16:30

Detay
BundesligaAugsburg
-
Werder Bremen16:30

Detay
BundesligaHertha BSC
-
Borussia Mgladbach16:30

Detay
BundesligaWolfsburg
-
Freiburg16:30

Detay
Premier LigArsenal Tula
-
Rubin Kazan16:30

Detay
Premier LigBarry Town
-
Newi Cefn Druids16:30

Detay
Premier LigCaernarfon Town
-
Llanelli AFC16:30

Detay
Premier LigCarmarthen Town
-
Aberystwyth Town16:30

Detay
Premier LigNewtown AFC
-
Cardiff Met FC16:30

Detay
Premier LigPetrojet
-
El Gouna FC16:30

Detay
Lig OneSouthend United
-
Fleetwood Town17:00

Detay
Lig OneSunderland
-
Rochdale AFC17:00

Detay
Lig TwoBury
-
Carlisle United17:00

Detay
Lig TwoCambridge United
-
Mansfield Town17:00

Detay
Lig TwoCrewe Alexandra
-
Port Vale17:00

Detay
Lig TwoExeter City
-
Cheltenham Town17:00

Detay
Lig TwoForest Green Rovers
-
Crawley Town17:00

Detay
Lig TwoMorecambe FC
-
Macclesfield Town17:00

Detay
Lig TwoLincoln City
-
Milton Keynes Dons17:00

Detay
Lig TwoNorthampton Town
-
Notts County17:00

Detay
Lig TwoOldham Athletic
-
Colchester United17:00

Detay
Lig TwoStevenage
-
Grimsby Town17:00

Detay
Lig TwoTranmere Rovers
-
Newport County17:00

Detay
Lig TwoYeovil Town
-
Swindon Town17:00

Detay
National LigAldershot Town
-
Dover Athletic17:00

Detay
National LigBarnet
-
AFC Fylde17:00

Detay
National LigBarrow
-
Maidenhead Utd17:00

Detay
National LigBraintree Town
-
Maidstone United17:00

Detay
National LigChesterfield
-
Gateshead17:00

Detay
National LigEbbsfleet United
-
Havant Waterlooville17:00

Detay
National LigFC Halifax Town
-
Hartlepool United17:00

Detay
National LigHarrogate Town
-
Leyton Orient17:00

Detay
National LigSalford City
-
Boreham Wood17:00

Detay
National LigSolihull Moors
-
Bromley17:00

Detay
National LigSutton United
-
Wrexham17:00

Detay
VeikkausliigaIlves Tampere
-
Inter Turku17:00

Detay
VeikkausliigaKuPS Kuopio
-
FC Honka17:00

Detay
YkkonenAC Kajaani
-
FF Jaro17:00

Detay
YkkonenKlubi 04
-
AC Oulu17:00

Detay
2nd Division avd 1Baerum SK
-
Grorud17:00

Detay
2nd Division avd 1Elverum
-
Moss FK17:00

Detay
2nd Division avd 1Nybergsund
-
Asker17:00

Detay
Premier LigBurnley
-
Bournemouth17:00

Detay
2nd Division avd 2Egersund
-
Flekkeroy17:00

Detay
Premier LigCardiff City
-
Manchester City17:00

Detay
2nd Division avd 2Vard Haugesund
-
StjordalsBlink17:00

Detay
Premier LigCrystal Palace
-
Newcastle United17:00

Detay
Premier LigLeicester City
-
Huddersfield Town17:00

Detay
Premier LigLiverpool
-
Southampton17:00

Detay
Premier LigManchester United
-
Wolverhampton17:00

Detay
I ligaMKS Bytovia Bytow
-
Wigry Suwa17:00

Detay
I liga
-
GKS Tychy17:00

Detay
PremiershipAberdeen
-
Motherwell17:00

Detay
PremiershipDundee FC
-
Hibernian17:00

Detay
PremiershipHamilton Academical
-
St Mirren17:00

Detay
PremiershipHeart of Midlothian
-
Livingston17:00

Detay
ChampionshipAlloa Athletic
-
Ayr United17:00

Detay
ChampionshipFalkirk FC
-
Dundee United17:00

Detay
ChampionshipGreenock Morton
-
Dunfermline Athletic17:00

Detay
ChampionshipPartick Thistle
-
Queen of The South17:00

Detay
ChampionshipRoss County
-
Inverness Caledonian Thistle17:00

Detay
Lig OneAirdrieonians
-
Dumbarton17:00

Detay
Lig OneForfar Athletic
-
Brechin City17:00

Detay
Lig OneRaith Rovers
-
Montrose17:00

Detay
Lig OneStenhousemuir
-
Arbroath17:00

Detay
Lig OneStranraer
-
East Fife17:00

Detay
Lig TwoClyde FC
-
Elgin City17:00

Detay
Lig TwoCowdenbeath
-
Albion Rovers17:00

Detay
Lig TwoPeterhead
-
Berwick Rangers17:00

Detay
Lig TwoQueens Park FC
-
Edinburgh City17:00

Detay
Lig TwoStirling Albion
-
Annan Athletic17:00

Detay
SuperligaFK Napredak Kru
-
FK Dinamo Vranje17:00

Detay
SuperligaFK Zemun
-
OFK Backa17:00

Detay
ChampionshipAston Villa
-
Sheffield Wednesday17:00

Detay
ChampionshipDerby County
-
Brentford17:00

Detay
ChampionshipIpswich Town
-
Bolton Wanderers17:00

Detay
ChampionshipLeeds United
-
Birmingham City17:00

Detay
ChampionshipMiddlesbrough
-
Swansea City17:00

Detay
ChampionshipNottingham Forest
-
Rotherham United17:00

Detay
ChampionshipReading
-
Hull City17:00

Detay
ChampionshipSheffield United
-
Preston North End17:00

Detay
ChampionshipStoke City
-
Blackburn Rovers17:00

Detay
SuperettanDegerfors IF
-
GAIS Goteborg17:00

Detay
ChampionshipWest Bromwich Albion
-
Millwall17:00

Detay
LaLiga 2Osasuna
-
Sporting Gijon17:00

Detay
Premier LigFK Lviv
-
Karpaty Lviv17:00

Detay
AllsvenskanIF Elfsborg
-
Örebro SK17:00

Detay
AllsvenskanIK Sirius
-
Östersunds FK17:00

Detay
AllsvenskanTrelleborgs FF
-
Djurgardens IF17:00

Detay
SuperligaenRanders FC
-
Vendsyssel FF17:00

Detay
Lig OneAccrington Stanley
-
AFC Wimbledon17:00

Detay
Lig OneBarnsley
-
Burton Albion17:00

Detay
Lig OneBlackpool
-
Luton Town17:00

Detay
Lig OneBristol Rovers
-
Coventry City17:00

Detay
Lig OneCharlton Athletic
-
Plymouth Argyle17:00

Detay
Lig OneDoncaster Rovers
-
Bradford City17:00

Detay
Lig OneGillingham
-
Peterborough United17:00

Detay
Lig OneOxford United
-
Walsall17:00

Detay
Lig OnePortsmouth
-
Wycombe Wanderers17:00

Detay
Lig OneScunthorpe United
-
Shrewsbury Town17:00

Detay
LaLigaCelta Vigo
-
Real Valladolid17:15

Detay
LaLigaEibar
-
Leganes17:15

Detay
Serie C Girone CCavese
-
Virtus Francavilla17:30

Detay
2 LigaAustria Lustenau
-
SV Licht-Loidl Lafnitz17:30

Detay
Parva LigaFC Septemvri Sofia
-
Lokomotiv Plovdiv17:30

Detay
1 HNLNK Osijek
-
HNK Gorica17:30

Detay
Stars LigAl-Sadd
-
Al-Rayyan17:55

Detay
Premier LigHapoel Tel Aviv
-
Ironi Kiryat Shmona18:00

Detay
BotolaKawkab Marrakech
-
Mouloudia Oujda18:00

Detay
I ligaBruk-Bet Termalica Nieciecza
-
Chrobry G18:00

Detay
Segunda LigaArouca
-
Braga B18:00

Detay
Liga IFC Botoani
-
Concordia Chiajna18:00

Detay
Ligue 1Lille OSC
-
Nantes18:00

Detay
BundesligaSC Rheindorf Altach
-
Wolfsberger AC18:00

Detay
BundesligaSKN St Pölten
-
TSV Hartberg18:00

Detay
BundesligaSK Sturm Graz
-
Mattersburg18:00

Detay
Primera DivisionPalestino
-
Union Espanola18:00

Detay
Ligue 1DRB Tadjenanet
-
JS Saoura18:00

Detay
Ligue 1NA Hussein Dey
-
USM Bel-Abbes18:00

Detay
Vysshaya LigVitebsk
-
Dinamo Brest18:00

Detay
First Division B First stageKFCO Beerschot Wilrijk
-
Lommel United18:00

Detay
1st DivisionEnosis Neon Paralimniou
-
Ermis Aradippou18:00

Detay
1 LigaMFK OKD Karvina
-
1FK P18:00

Detay
1 LigaMlada Boleslav
-
1 FC Slovacko18:00

Detay
1 LigaSFC Opava
-
FK Teplice18:00

Detay
Super LigAsteras Tripolis
-
Apollon Smyrnis18:15

Detay
Primeira LigaCD Santa Clara
-
Rio Ave18:30

Detay
Challenge LigFC Wil 1900
-
FC Rapperswil-Jona18:30

Detay
Challenge LigSC Kriens
-
Chiasso18:30

Detay
Challenge LigSchaffhausen
-
Servette18:30

Detay
Premier LigHapoel Raanana
-
Ashdod SC18:45

Detay
Super LigAtromitos Athens
-
AE Larissa19:00

Detay
Premier DivisionDerry City
-
Shamrock Rovers19:00

Detay
Serie BCosenza
-
Livorno19:00

Detay
EkstraklasaKS Lechia Gda
-
Zag19:00

Detay
Segunda LigaPenafiel
-
CD Cova Piedade19:00

Detay
Serie AFiorentina
-
SPAL19:00

Detay
Premier LigAkhmat Grozny
-
Orenburg19:00

Detay
Premier LigFK Rostov
-
FK Ufa19:00

Detay
Süper LigTrabzonspor
-
Göztepe SK19:00

Detay
SuperligaFC Nitra
-
MFK Zemplin Michalovce19:00

Detay
PrvaLigaND Gorica
-
NK Kr19:00

Detay
Premier LigKaizer Chiefs
-
AmaZulu19:00

Detay
LaLiga 2Rayo Majadahonda
-
Extremadura UD19:00

Detay
LaLiga 2Real Zaragoza
-
CD Lugo19:00

Detay
EliteserienOdds BK
-
Valerenga IF19:00

Detay
Saudi Professional LigAl-Wehda
-
Al-Raed19:00

Detay
AllsvenskanDalkurd FF
-
IFK Norrköping19:00

Detay
First Division AWaasland Beveren
-
RC Sporting Charleroi19:00

Detay
Premier LigIsmaily
-
Smouha19:00

Detay
SuperligaNewells Old Boys
-
Lanus19:15

Detay
Premier DivisionSt Patricks Athletic
-
Bohemians19:30

Detay
Serie C Girone CReggina
-
Bisceglie19:30

Detay
Serie C Girone CSicula Leonzio
-
Matera19:30

Detay
Serie C Girone CVibonese
-
Trapani19:30

Detay
Premier LigBrighton Hove Albion
-
Tottenham19:30

Detay
LaLigaGetafe
-
Atletico Madrid19:30

Detay
BundesligaFC Schalke 04
-
Bayern München19:30

Detay
EredivisieFortuna Sittard
-
Willem II Tilburg19:30

Detay
ChampionshipQueens Park Rangers
-
Norwich City19:30

Detay
1 LigAdanaspor
-
Boluspor19:30

Detay
1 LigElazığspor
-
Kardemir Karabükspor19:30

Detay
Premier LigArsenal Kyiv
-
Olimpik Donetsk19:30

Detay
Premier LigMaccabi Haifa
-
Maccabi Petach Tikva19:45

Detay
Vysshaya LigTorpedo-BelAZ Zhodino
-
FK Gomel19:45

Detay
BotolaIttihad Tanger
-
Moghreb Tetouan20:00

Detay
I ligaStal Mielec
-
GKS Jastrz20:00

Detay
I ligaStomil Olsztyn
-
OKS Odra Opole20:00

Detay
Segunda LigaSL Benfica B
-
Varzim SC20:00

Detay
SuperligaFK Mladost Lucani
-
FK Proleter Novi Sad20:00

Detay
SuperligaFK Rad Beograd
-
FK Macva 20:00

Detay
SuperligaFK Radnik Surdulica
-
FK Radnicki Ni20:00

Detay
SuperligaFK Vojvodina
-
FK Vo20:00

Detay
SuperligaAS Trencin
-
ViOn Zlate Moravce20:00

Detay
SuperligaMFK Ru
-
FK 20:00

Detay
SuperligaM
-
Senica20:00

Detay
SuperligaSlovan Bratislava
-
20:00

Detay
Super LigFC Thun
-
FC Sion20:00

Detay
Super LigGrasshopper Club Zürich
-
Neuchatel Xamax20:00

Detay
Parva LigaBotev Vratsa
-
CSKA Sofia20:00

Detay
1 HNLNK Lokomotiva Zagreb
-
HNK Rijeka20:00

Detay
1st DivisionPafos FC
-
AEL Limassol20:00

Detay
1 LigaSparta Praha
-
Slovan Liberec20:00

Detay
Stars LigAl Duhail
-
Al-Gharafa20:05

Detay
Super LigPAS Giannina
-
Aris Thessaloniki20:30

Detay
Premier LigMaccabi Netanya
-
Maccabi Tel Aviv20:30

Detay
EredivisieExcelsior
-
Heerenveen20:45

Detay
EredivisieVVV-Venlo
-
NAC Breda20:45

Detay
Liga ICS Universitatea Craiova
-
Viitorul Constana21:00

Detay
Ligue 1Angers
-
Toulouse21:00

Detay
Ligue 1Montpellier
-
OGC Nice21:00

Detay
Ligue 1Saint-Etienne
-
Caen21:00

Detay
Ligue 1Stade de Reims
-
Dijon21:00

Detay
Ligue 1Strasbourg
-
Amiens21:00

Detay
Primeira LigaMaritimo
-
Belenenses21:00

Detay
Primera DivisionAudax Italiano
-
Deportes Iquique21:00

Detay
Primera Division ClausuraDeportivo Binacional
-
FBC Melgar21:00

Detay
Ligue 1MC Oran
-
MC Alger21:00

Detay
First Division AKAS Eupen
-
KV Oostende21:00

Detay
First Division AKSC Lokeren
-
Royal Excel Mouscron21:00

Detay
PrvaLigaNK Maribor
-
NK Dom21:15

Detay
Premier LigFree State Stars
-
Highlands Park21:15

Detay
Serie C Girone APiacenza
-
Pontedera21:30

Detay
Serie C Girone CPotenza
-
Monopoli21:30

Detay
Serie C Girone CRieti
-
Casertana21:30

Detay
EkstraklasaMied
-
Legia Warszawa21:30

Detay
Serie ASampdoria
-
Inter21:30

Detay
SuperligaTalleres
-
Velez Sarsfield21:30

Detay
LaLiga 2Cordoba
-
Tenerife21:30

Detay
Premier LigLlandudno FC
-
Connahs Quay Nomads21:30

Detay
First Division ASint-Truidense VV
-
Royal Antwerp FC21:30

Detay
First Division B First stageOud-Heverlee Leuven
-
KSV Roeselare21:30

Detay
First DivisionCobh Ramblers
-
Drogheda United21:45

Detay
First DivisionFinn Harps
-
Cabinteely21:45

Detay
First DivisionLongford Town
-
University College Dublin21:45

Detay
First DivisionShelbourne
-
Galway United21:45

Detay
Serie C Girone BRimini
-
Triestina21:45

Detay
LaLigaReal Madrid
-
Espanyol21:45

Detay
EredivisieVitesse
-
ADO Den Haag21:45

Detay
Brasileiro Serie ASao Paulo
-
America Mineiro22:00

Detay
Primera Division ClausuraAtenas de San Carlos
-
Danubio22:00

Detay
Primera Division ClausuraLiverpool URU
-
Nacional22:00

Detay
CAF Champions Lig Knockout stageAl Ahly
-
Horoya22:00

Detay
BotolaOlympic Safi
-
Rapide Oued Zem22:30

Detay
Major Lig SoccerLos Angeles FC
-
San Jose Earthquakes22:30

Detay
Brasileiro Serie BGremio Esportivo Brasil
-
Oeste FC22:30

Detay
Brasileiro Serie BPaysandu
-
Criciuma22:30

Detay
Primeira LigaVitoria Setubal
-
FC Porto23:00

Detay
Primera B NacionalChacarita Juniors
-
Villa Dalmine23:05

Detay
Primera A FinalizacionAtletico Junior
-
Deportivo La Equidad23:15

Detay
Primera DivisionUnion La Calera
-
Everton de Vina del Mar23:30

Detay
Primera Division ClausuraAyacucho FC
-
AD Cantolao23:30

Detay
SuperligaDefensa y Justicia
-
Estudiantes de La Plata23:45

Detay


DÜNKÜ / BİTEN MAÇ SONUÇLARI

Lig
Ev sahibi
-
Deplasman
#
Peru Premier Lig ClausuraUnion Comercio
1-3
Alianza LimaMS
Portekiz Premier LigBoavista
1-2
ChavesMS

Detay
İtalya Serie BBenevento
4-0
SalernitanaMS

Detay
İspanya Primera LigHuesca
0-1
Real SociedadMS

Detay
İrlanda 1.LigWexford Youths
2-0
Athlone TownMS
CAF Şampiyonlar Ligi Çeyrek FinalWydad Casablanca
0-0
ES SetifMS
İrlanda Premier LigBray Wanderers
0-2
LimerickMS

Detay
Kuzey İrlanda PremiershipNewry City AFC
1-1
Warrenpoint TownMS
İngiltere ChampionshipWigan Athletic
1-0
Bristol CityMS

Detay
İrlanda Premier LigWaterford FC
1-0
Sligo RoversMS
Fransa Ligue 1Monaco
1-1
NimesMS

Detay
İtalya Serie ASassuolo
3-1
EmpoliMS

Detay
Arjantin Prim B MetroSan Miguel
0-0
Almirante BrownMS
Almanya BundesligaStuttgart
0-0
Fortuna DüsseldorfMS

Detay
Polonya EkstraklasaArka Gdynia
1-0
Lech PoznanMS
Belçika 1.Lig B AçılışTubize
0-2
Union Saint-GilloiseMS

Detay
Belçika 1.Lig AZulte Waregem
0-2
KortrijkMS

Detay
İrlanda Premier LigCork City
0-1
DundalkMS

Detay
Malta Premier LigBalzan FC
3-1
MostaMS
Arjantin Prim B MetroUAI Urquiza
0-2
Atletico AtlantaMS
Hollanda Eerste DivisieDen Bosch
1-4
Almere CityMS

Detay
Hollanda Eerste DivisieUtrecht II
0-0
CambuurMS
Romanya 1.LigCSMS Iaşi
1-0
Dinamo BucarestMS
Fransa Ulusal Lig 1Quevilly
3-0
DunkerqueMS
Hollanda Eerste DivisieRKC Waalwijk
2-2
AZ Alkmaar IIMS
İsviçre Challenge LigLausanne Sports
1-1
AarauMS
Hollanda Eerste DivisieMVV Maastricht
2-1
DordrechtMS

Detay
Fransa Ulusal Lig 1Laval
2-0
Sannois-St-GratienMS
Fransa Ulusal Lig 1Drancy
0-0
Marignane GignacMS
Hollanda Eerste DivisieRoda
0-0
FC EindhovenMS

Detay
Hollanda EredivisieHeracles
4-0
De GraafschapMS

Detay
Fransa Ulusal Lig 1Tours
1-2
PauMS
Hollanda Eerste DivisieGo Ahead Eagles
2-1
Ajax IIMS
Fransa Ligue 2Chateauroux
2-0
BeziersMS

Detay
Fransa Ulusal Lig 1Rodez Aveyron
1-0
Le Mans FCMS
Fransa Ligue 2Auxerre
0-0
AjaccioMS

Detay
Fransa Ligue 2Lorient
0-0
ClermontMS

Detay
Hollanda Eerste DivisiePSV II
1-0
VolendamMS
Fransa Ligue 2Grenoble
1-2
BrestMS

Detay
Fransa Ligue 2Valenciennes
4-1
Red Star FC 93MS
Hollanda Eerste DivisieHelmond Sport
2-3
NEC NijmegenMS

Detay
Hollanda Eerste DivisieFC Oss
0-0
Sparta RotterdamMS
Hollanda Eerste DivisieTelstar
1-3
TwenteMS

Detay
Fransa Ligue 2Le Havre
1-1
TroyesMS

Detay
Fransa Ulusal Lig 1Lyon-Duchere
1-0
CholetMS
Fransa Ligue 2Sochaux
0-1
Orleans LoiretMS
Fransa Ulusal Lig 1Concarneau
4-3
VillefrancheMS
Fransa Ligue 2Gazelec Ajaccio
0-1
NancyMS
Suudi Arabistan Pro LigAl Ahli Jeddah
2-0
Al HazmMS
Polonya 2.LigRuch Chorzow
1-1
Gryf WejherowoMS
Avusturya 1.LigKapfenberger SV
0-2
Blau-Weiss LinzMS
Avusturya 1.LigAmstetten
1-2
SV HornMS

Detay
Avusturya 1.LigRied
1-2
Austria Wien IIMS

Detay
Avusturya 1.LigVorwarts Steyr
0-2
WattensMS

Detay
Avusturya 1.LigWacker Innsbruck II
0-1
Floridsdorfer ACMS
Avusturya 1.LigAustria Klagenfurt
1-1
SC Wiener NeustadtMS
Katar Yıldızlar LigiAl Kharitiyath
1-2
Umm SalalMS
Türkiye Spor Toto Süper LigBB Erzurumspor
0-1
MKE AnkaragücüMS
Litvanya A LigiZalgiris Vilnius
1-0
SuduvaMS
Malta Premier LigValletta
6-0
QormiMS
Türkiye Spor Toto Süper LigBursaspor
0-0
Medipol BaşakşehirMS
Almanya 3. LigPreussen Münster
3-0
Energie CottbusMS
İsveç AllsvenskanBrommapojkarna
1-3
GIF SundsvallMS

Detay
Danimarka SüperligVejle
1-0
EsbjergMS

Detay
Bulgaristan 1.LigLevski Sofia
4-1
Vitosha BistritsaMS

Detay
Cezayir 1.LigBordj Bou Arreridj
1-1
MO BejaiaMS

Detay
Almanya 2. BundesligaIngolstadt
0-1
St. PauliMS
Ürdün Premier LigShabab Al Ordon
2-0
Al WihdatMS
Almanya 2. BundesligaSandhausen
0-2
KölnMS

Detay
Birleşik Arap Emirlikleri Arap Körfez LigiAl Wahda
4-1
Al Wasl DubaiMS
Birleşik Arap Emirlikleri Arap Körfez LigiAl Fujairah
2-1
AjmanMS
Cezayir 1.LigCS Constantine
2-0
ParadouMS

Detay
Cezayir 1.LigJS Kabylie
2-0
BelouizdadMS

Detay
Ukrayna Persha LigMykolaiv
3-1
ZirkaMS
Belarus Premier LigDnepr Mogilev
0-1
Smolevichy-STIMS
Türkiye Spor Toto 1. LigOsmanlıspor FK
0-2
DenizlisporMS
Çek Cumhuriyeti Czech LigaFC Fastav Zlin
1-2
Banik OstravaMS
Çek Cumhuriyeti FNLJihlava
3-0
Graffin VlasimMS
Polonya EkstraklasaPogon Szczecin
2-1
Wisla KrakowMS
Kıbrıs Rum Kesimi 2.LigEthnikos Achna
3-1
Omonia AradippouMS
Hırvatistan 1.HNLSlaven Belupo
1-1
RudesMS
CAF Şampiyonlar Ligi Çeyrek FinalEtoile Du Sahel
0-1
ES TunisMS
Sırbistan Süper LigCukaricki Stankom
3-1
Spartak SuboticaMS
Kıbrıs Rum Kesimi 2.LigAyia Napa
1-2
ASIL LysiMS
Malta Premier LigPieta Hotspurs
1-1
Senglea AthleticMS
Türkiye Spor Toto 1. LigAltınordu
0-1
Adana DemirsporMS

Detay
Çek Cumhuriyeti FNLZnojmo
3-0
Usti Nad LabemMS

Detay
Suudi Arabistan Pro LigAl Faisaly
2-0
OhodMS
Finlandiya VeikkausliigaHJK Helsinki
3-0
RoPSMS

Detay
Finlandiya VeikkausliigaSJK Seinajoki
0-0
FC LahtiMS

Detay
Suudi Arabistan Pro LigAl Ittifaq
3-0
Al FeihaMS
İran Persian Gulf Pro LigSepahan
3-1
Foolad KhuzestanMS
İran Persian Gulf Pro LigSanat Naft
1-2
Paykan QazvinMS
Romanya 1.LigSepsi
1-1
VoluntariMS

Detay
Çek Cumhuriyeti FNLVitkovice
2-1
ChrudimMS

Detay
Katar Yıldızlar LigiAl Sailiya
4-2
Al AhliMS
Bulgaristan 1.LigEtar Veliko Tarnovo
1-1
PFC BeroeMS
Litvanya 1.LigDziugas Telsiai
0-3
FK Dainava AlytusMS
Slovakya 2.LigDukla Banská Bystrica
0-1
Liptovsky MikulasMS
Slovenya 2.SNLFuzinar
0-0
NaftaMS
Ürdün Premier LigAl Ahli
1-0
Al RamthaMS
Mısır Premier LigEl Daklyeh
3-0
Al Ittihad AlexandriaMS
Slovakya 2.LigLokomotiva Kosice
1-0
SamorinMS
Ukrayna Persha LigBalkany Zorya
1-1
SumyMS
İsrail Liga LeumitHapoel Ramat Gan
2-4
Sektzia Nes TzionaMS
CAF Şampiyonlar Ligi Çeyrek FinalTP Mazembe
1-1
1 De AgostoMS
İsrail Liga LeumitHapoel Iksal
1-2
Hapoel Rishon LeZionMS
İsrail Liga LeumitHapoel Katamon
1-2
Hapoel Kfar SabaMS
Gürcistan Erovnuli LigaKolkheti 1913 Poti
1-0
Lokomotiv TbilisiMS
Japonya J1 LigShimizu S-Pulse
1-2
Gamba OsakaMS

Detay
Japonya J3 LigThespaKusatsu Gunma
0-1
Grulla MoriokaMS
Endonezya Liga 1PSMS Medan
3-2
Persela LamonganMS
Avustralya NPL Gençlik Ligi VictoriaMelbourne Knights U20
2-1
Port Melbourne U20MS
Avustralya NPL Gençlik Ligi Kuzey NSWBroadmeadow Magic U20
2-0
Hamilton Olympic U20MS
Avustralya NPL Gençlik Ligi Kuzey NSWEdgeworth Eagles U20
0-2
Lake Macquarie City U20MS
Avustralya NPL Gençlik Ligi Kuzey NSWWeston Workers U20
2-1
Newcastle Jets U18MS
Avustralya NPL Gençlik Ligi Yeni Güney GallerSydney Olympic U20
0-4
Sydney United U20MS
Kamboçya C-LigWestern Phnom Penh
0-3
Naga CorpMS
Toulon Dünya Gençlik Festivali 9.lukPortekiz U19
2-0
Çin U21MS
Avustralya NPL Gençlik Ligi Yeni Güney GallerSydney Olympic U20
0-0
APIA Leichhardt U20MS
ABD USLLA Galaxy II
1-0
Tulsa RoughnecksMS
Avustralya NPL Gençlik Ligi Kuzey NSWAdamstown Rosebud U20
4-1
Newcastle Jets U18MS
ABD USLFresno FC
4-0
Seattle Sounders IIMS
ABD USLSaint Louis FC
2-0
Swope Park RangersMS
Bolivya Premier Lig Apertura FinalThe Strongest
2-1
WilstermannMS
Bolivya Premier Lig Copa Sudamericana Play Off FinalGuabira
4-1
Real PotosiMS
Avustralya NPL Gençlik Ligi Kuzey NSWWeston Workers U20
1-0
Hamilton Olympic U20MS
Avustralya NPL Gençlik Ligi Kuzey NSWCharlestown C. Blues U20
0-1
Newcastle Jets U18MS
Avustralya NPL Gençlik Ligi QueenslandSWQ Thunder U20
5-3
Redlands United U20MS
Avustralya NPL Gençlik Ligi Yeni Güney GallerSydney Olympic U20
1-1
South Coast Wolves U20MS
Avustralya NPL Gençlik Ligi Kuzey NSWEdgeworth Eagles U20
3-1
Adamstown Rosebud U20MS
Avustralya NPL Gençlik Ligi Kuzey NSWCharlestown C. Blues U20
2-0
Valentine U20MS
Moldova Kupa Çeyrek FinalDinamo-Auto
3-0
DaciaMS
Kolombiya Primera A AperturaAmerica de Cali
2-1
Deportivo CaliMS
Paraguay Profesyonel Lig AperturaClub Guarani
0-4
Cerro PortenoMS
Avustralya NPL Gençlik Ligi Başkent BölgesiCooma Tigers U20
4-0
Woden Weston U20MS
Avustralya NPL Gençlik Ligi Yeni Güney GallerSydney Olympic U20
0-3
Manly United U20MS
Avustralya NPL Gençlik Ligi Kuzey NSWBroadmeadow Magic U20
2-1
Lambton Jaffas U20MS
Avustralya NPL Gençlik Ligi Kuzey NSWWeston Workers U20
1-1
Lake Macquarie City U20MS
Brezilya Baiano 1-1.AşamaJacuipense
0-1
VitoriaMS
Afrika Uluslar Şampiyonası 3.lük MaçıLibya
1-1
SudanMS
İrlanda Munster Senior Kupası Yarı FinalWaterford FC
0-3
Cork CityMS
Panama Liga Nacional De Ascenso ClausuraAtletico Nacional
0-0
Costa del EsteMS
Panama LPF ClausuraSan Francisco
0-0
Chorrillo FCMS
Avustralya Ulusal Gençlik Ligi Grup BCanberra United U21
2-3
Newcastle Jets U21MS
Brezilya Cearense 1-1.AşamaCeara
5-2
Guarani De JuazerioMS
İzlanda Reykjavik Kupası Grup BLeiknir Reykjavik
3-1
Throttur ReykjavikMS
Brezilya Sao Paulo Gençlik Kupası Grup 27Palmeiras U20
3-0
Luverdense MT U19MS
Brezilya Sao Paulo Gençlik Kupası Grup 27Taubate U20
3-0
Moto Club MA U20MS
Brezilya Sao Paulo Gençlik Kupası Grup 4Santos U20
3-0
América RN U20MS
Macaristan Kupa 3.TurVarda SE
0-1
Puskas FCMS
El Salvador Primera Lig AperturaAlianza
5-0
AguilaMS
El Salvador Primera Lig AperturaDragon
3-2
FASMS
El Salvador Primera Lig AperturaIsidro Metapan
4-2
Luis Angel FirpoMS
El Salvador Primera Lig AperturaSanta Tecla
3-1
PasaquinaMS
El Salvador Primera Lig AperturaMunicipal Limeno
3-0
SonsonateMS
El Salvador Primera Lig AperturaAudaz
1-2
ChalatenangoMS
Kosta Rika Premier Lig AperturaAlajuelense
3-3
CS CartaginesMS
Venezuela Premier Lig Clausura Çeyrek FinalEstudiantes De Merida
0-1
MonagasMS
Şili Tercera ATomas Greig
5-4
Estación CentralMS
Şili Tercera AProvincial Ovalle
3-3
Real San JoaquínMS