Webspormacizle.net İddaa tahminleri, günlük hazır banko kuponlar ve maçları ziyaretçilerine ücretsiz olarak sunar. Bunun yanında canlı maç izleme, maç özetleri ve canlı maç sonuçları Webspormacizle.net'de yer almaktadır. Avrupa'da en çok oranı düşen maçlar, dünyada bütün liglerin puan tablosunu anlık olarak takip edebilirsiniz!

GÜNÜN İDDAA TAHMİNLERİ

 Saat
Karşılaşma
1
X
2
TAHMİN
 00:00
Nacional - Progreso
1.44
4.00
6.00
MS1

Detay
 00:00
Independiente Medellin - Rionegro Aguilas Doradas
1.53
3.60
5.50
MS1

Detay
 00:00
Universitario de Deportes - Real Garcilaso
1.90
3.30
3.50
MS1

Detay
 00:00
Guadalupe FC - Santos de Guapiles
2.37
3.25
2.60
MSX

Detay
 00:05
Limon FC - LD Alajuelense
2.50
3.40
2.40
MSX

Detay
 01:00
America Mineiro - Fluminense
2.30
3.00
3.40
MS1

Detay
 01:00
Sao Paulo - Chapecoense
1.44
4.00
8.00
MS1

Detay
 01:00
Emelec - Deportivo Cuenca
1.40
4.00
7.00
MS1

Detay
 01:15
Millonarios - Deportivo Cali
1.61
3.40
5.00
MS1

Detay

Tümünü Göster


BANKO KUPONLAR

 Erinçer SELVİOĞLU - 10 TL ile 75 TL Kazandırıyor.
Atlanta United - Columbus Crew1.53KG Var
DC United - New England Revolution1.44KG Var
Brentford - Sheffield Wednesday1.25Ç.Ş 12
RCD Mallorca - Osasuna2.25MS1
Real Oviedo - Extremadura UD1.223,5 A

 Bu kupona 1846 oy verilmiştir.

Tümünü Göster


CANLI MAÇ SONUÇLARI

Lig
Ev sahibi
-
Deplasman
DK
Meksika Liga MX AperturaQueretaro
0 - 1
Club America'68
Meksika Ascenso MX AperturaFC Juarez
0 - 0
Tampico Madero'68
Meksika Liga MX AperturaNecaxa
1 - 2
Puebla'67
Meksika Liga MX AperturaMonterrey
1 - 0
Pumas UNAM'61
ABD USLReal Monarchs
2 - 1
Tulsa Roughnecks'62


YAKINDA BAŞLAYACAK MAÇLAR

Lig
Ev sahibi
-
Deplasman
#
JLigHokkaido Consadole Sapporo
-
FC Tokyo07:00

Detay
2 LigaSV Licht-Loidl Lafnitz
-
SV Horn11:30

Detay
JLigNagoya Grampus Eight
-
Sagan Tosu12:00

Detay
JLigShimizu S-Pulse
-
Urawa Red Diamonds12:00

Detay
JLigV-Varen Nagasaki
-
Cerezo Osaka12:00

Detay
Asian Games Group DJapan U23
-
Vietnam U2312:00

Detay
Asian Games Group DPakistan U23
-
Nepal U2312:00

Detay
JLig 2FC Gifu
-
Roasso Kumamoto12:00

Detay
S-leagueBalestier Khalsa
-
Warriors FC12:30

Detay
JLigKashima Antlers
-
Yokohama F Marinos12:30

Detay
K Lig 1FC Seoul
-
Jeonbuk Hyundai Motors13:00

Detay
K Lig 1Gangwon FC
-
Incheon United13:00

Detay
K Lig 1Jeonnam Dragons
-
Suwon Samsung Bluewings13:00

Detay
K Lig 2Gwangju FC
-
Seoul E-Land FC13:00

Detay
JLigJubilo Iwata
-
Kashiwa Reysol13:00

Detay
JLigSanfrecce Hiroshima
-
Kawasaki Frontale13:00

Detay
JLigShonan Bellmare
-
Vissel Kobe13:00

Detay
JLigVegalta Sendai
-
Gamba Osaka13:00

Detay
SuperligaenFC Nordsjaelland
-
Vejle Boldklub13:00

Detay
VeikkausliigaHJK Helsinki
-
Kemi Kings13:00

Detay
A LigaAtlantas Klaip
-
Trakai13:00

Detay
Segunda LigaArouca
-
SL Benfica B13:15

Detay
EredivisieFC Utrecht
-
PEC Zwolle13:15

Detay
Vysshaya LigVitebsk
-
Luch Minsk14:00

Detay
China LigDalian Transcendence
-
Meixian Techand14:00

Detay
2nd Division Pulje 2BK Avarta
-
Middelfart14:00

Detay
2nd Division avd 2Flekkeroy
-
Nardo14:30

Detay
Lig CupKilmarnock
-
Rangers14:30

Detay
China LigHeilongjiang
-
Zhejiang Greentown14:30

Detay
China LigShanghai Shenxin
-
Yanbian Funde14:30

Detay
China LigShenzhen Kaisa
-
Wuhan Zall14:30

Detay
China LigZhejiang Yiteng
-
Shijiazhuang Ever Bright14:30

Detay
Chinese Super LigGuangzhou Evergrande Taobao
-
Tianjin Quanjian14:35

Detay
Chinese Super LigHebei China Fortune
-
Shanghai Greenland Shenhua14:35

Detay
DamallsvenskanVittsjö GIK
-
Pitea IF15:00

Detay
Asian Games Group BBangladesh U23
-
Qatar U2315:00

Detay
Asian Games Group BThailand U23
-
Uzbekistan U2315:00

Detay
Asian Games Group CEast Timor U23
-
Syria U2315:00

Detay
Asian Games Group CUnited Arab Emirates U23
-
China U2315:00

Detay
SuperligaenRanders FC
-
Hobro15:00

Detay
2nd Division Pulje 1Ringkobing IF
-
Jammerbugt15:00

Detay
Regionalliga WestMönchengladbach II
-
Fortuna Düsseldorf II15:00

Detay
Regionalliga WestRot-Weiss Essen
-
1 FC Köln II15:00

Detay
Premier LigBurnley
-
Watford15:30

Detay
Premier LigManchester City
-
Huddersfield Town15:30

Detay
EredivisieFC Emmen
-
AZ Alkmaar15:30

Detay
EredivisieFeyenoord
-
Excelsior15:30

Detay
2 LigaKapfenberger SV
-
Vorwarts Steyr15:30

Detay
First Division ARoyal Antwerp FC
-
Club Brugge15:30

Detay
1st DivisionFC Roskilde
-
Silkeborg15:45

Detay
1st DivisionHB Koge
-
Nykobing FC15:45

Detay
1st DivisionHelsingor
-
FC Fredericia15:45

Detay
1st DivisionHvidovre IF
-
Naestved BK15:45

Detay
1st DivisionThisted
-
Lyngby15:45

Detay
1st DivisionViborg FF
-
Fremad Amager15:45

Detay
1st DivisionSogndal IL
-
Floro16:00

Detay
Premier LigAmaZulu
-
Free State Stars16:00

Detay
Premier LigBloemfontein Celtic
-
Orlando Pirates16:00

Detay
SuperettanGAIS Goteborg
-
Varbergs BoIS16:00

Detay
DamallsvenskanKopparbergsGöteborg FC
-
Djurgardens IF DFF16:00

Detay
DamallsvenskanLinköpings FC
-
IF Limhamn Bunkeflo16:00

Detay
Ligue 1Strasbourg
-
Saint-Etienne16:00

Detay
AllsvenskanGIF Sundsvall
-
BK Hacken16:00

Detay
AllsvenskanIF Elfsborg
-
IFK Norrköping16:00

Detay
Vysshaya LigFK Slutsk
-
Shakhtyor Soligorsk16:00

Detay
1 LigaMFK OKD Karvina
-
Viktoria Plze16:00

Detay
2nd Division Pulje 2Akademisk Boldklub Gladsaxe
-
Slagelse BI16:00

Detay
Regionalliga NordHansa Lüneburg
-
Werder Bremen II16:00

Detay
VirsligaValmiera Glass VIA
-
Rigas Futbola Skola16:00

Detay
2nd Division avd 2Skeid
-
StjordalsBlink16:30

Detay
EkstraklasaLegia Warszawa
-
Zag16:30

Detay
Football National LigSpartak Moscow II
-
Rotor Volgograd16:30

Detay
Premier LigBarry Town
-
Bala Town16:30

Detay
Premier LigKrylya Sovetov Samara
-
Lokomotiv Moscow16:30

Detay
DFB Pokal1 FC Lok Stendal
-
Arminia Bielefeld16:30

Detay
DFB PokalBSG Chemie Leipzig
-
SSV Jahn Regensburg16:30

Detay
DFB PokalBerliner FC Dynamo
-
1 FC Köln16:30

Detay
DFB PokalKarlsruher SC
-
Hannover 9616:30

Detay
DFB PokalSC Weiche Flensburg 08
-
VfL Bochum16:30

Detay
DFB PokalRot-Weiss Koblenz
-
Fortuna Düsseldorf16:30

Detay
DFB PokalSSV Jeddeloh II
-
1 FC Heidenheim16:30

Detay
DFB PokalTSV Steinbach
-
Augsburg16:30

Detay
DFB PokalViktoria Köln
-
RB Leipzig16:30

Detay
Regionalliga NordHannover 96 II
-
VfB Oldenburg16:30

Detay
2nd Division avd 1Moss FK
-
FK Mjolner17:00

Detay
Lig CupHibernian
-
Ross County17:00

Detay
PrvaLigaN
-
NK Kr17:00

Detay
Premier LigDesna Chernihiv
-
Karpaty Lviv17:00

Detay
SuperligaSan Martin de San Juan
-
Patronato de Parana17:00

Detay
Brasileiro Serie AAtletico Paranaense
-
Flamengo17:00

Detay
Brasileiro Serie AInternacional
-
Parana Clube17:00

Detay
ChampionshipBrentford
-
Sheffield Wednesday17:00

Detay
First Division B First stageOud-Heverlee Leuven
-
KFCO Beerschot Wilrijk17:00

Detay
SuperligaenAGF
-
FC Kobenhavn17:00

Detay
Lig OneSunderland
-
Scunthorpe United17:00

Detay
Stars LigAl-Sadd
-
Al-Gharafa17:25

Detay
EredivisieHeerenveen
-
Vitesse17:45

Detay
A Liga
-
Kauno 18:00

Detay
Segunda LigaLeixoes SC
-
Varzim SC18:00

Detay
Liga IFCSB
-
Sepsi OSK18:00

Detay
SuperligaFK Spartak Subotica
-
FK Radnicki Ni18:00

Detay
Premier LigConnahs Quay Nomads
-
The New Saints18:00

Detay
Premier LigBrighton Hove Albion
-
Manchester United18:00

Detay
Ligue 1Toulouse
-
Bordeaux18:00

Detay
Primeira LigaCD Nacional
-
Moreirense18:00

Detay
Primeira LigaRio Ave
-
Maritimo18:00

Detay
BundesligaAustria Wien
-
Flyeralarm Admira18:00

Detay
BundesligaLASK Linz
-
Rapid Wien18:00

Detay
BundesligaSK Sturm Graz
-
SC Rheindorf Altach18:00

Detay
Primera DivisionDeportes Iquique
-
Colo-Colo18:00

Detay
Vysshaya LigDinamo Minsk
-
Gorodeya18:00

Detay
FNLFC MAS Taborsko
-
FC Sellier Bellot Vla18:00

Detay
Regionalliga NordVfL Oldenburg
-
TSV Havelse18:00

Detay
VirsligaSpartaks J
-
FK Ventspils18:00

Detay
Parva LigaLevski Sofia
-
FC Septemvri Sofia18:15

Detay
SuperettanHelsingborgs IF
-
Landskrona BoIS18:30

Detay
AllsvenskanDjurgardens IF
-
Kalmar FF18:30

Detay
AllsvenskanIF Brommapojkarna
-
AIK18:30

Detay
YkkonenEkenas IF
-
Klubi 0418:30

Detay
YkkonenHIFK
-
AC Kajaani18:30

Detay
1st DivisionJerv
-
Sandnes Ulf19:00

Detay
1st DivisionKongsvinger
-
Notodden19:00

Detay
1st DivisionNest-Sotra
-
HamKam19:00

Detay
1st DivisionTromsdalen
-
Aalesunds FK19:00

Detay
1st DivisionUllensaker Kisa
-
Levanger19:00

Detay
1st DivisionViking FK
-
Strommen IF19:00

Detay
EkstraklasaJagiellonia Bia
-
Piast Gliwice19:00

Detay
EkstraklasaLech Pozna
-
Wis19:00

Detay
Segunda LigaAcademico Viseu
-
UD Oliveirense19:00

Detay
Segunda LigaFC Famalicao
-
Penafiel19:00

Detay
SuperligaMFK Ru
-
Slovan Bratislava19:00

Detay
Serie ATorino
-
Roma19:00

Detay
Premier LigZenit St Petersburg
-
Ural Yekaterinburg19:00

Detay
EliteserienKristiansund BK
-
Rosenborg BK19:00

Detay
EliteserienLillestrom SK
-
Haugesund19:00

Detay
EliteserienRanheim IL
-
Sandefjord Fotball19:00

Detay
EliteserienSK Brann
-
Sarpsborg 0819:00

Detay
EliteserienStabaek Fotball
-
Molde FK19:00

Detay
EliteserienStromsgodset
-
IK Start19:00

Detay
First Division AKRC Genk
-
RC Sporting Charleroi19:00

Detay
1 LigaSparta Praha
-
1FK P19:00

Detay
SuperligaenBrondby IF
-
Esbjerg fB19:00

Detay
VeikkausliigaIFK Mariehamn
-
FC Honka19:00

Detay
UrvalsdeildKA Akureyri
-
KR Reykjavik19:00

Detay
PrvaLigaND Gorica
-
NK Dom19:15

Detay
1 LigAdana Demirspor
-
Denizlispor19:15

Detay
1 LigAfjet Afyonspor
-
Altay SK19:15

Detay
LaLigaEibar
-
Huesca19:15

Detay
Süper LigAkhisarspor
-
Çaykur Rizespor19:15

Detay
Süper LigBB Erzurumspor
-
Beşiktaş19:15

Detay
SuperligaColon de Santa Fe
-
Tigre19:15

Detay
Primera Division AperturaDeportivo USMP
-
Comerciantes Unidos19:15

Detay
Premier LigVorskla Poltava
-
Mariupol19:30

Detay
Premier LigZorya Luhansk
-
Olimpik Donetsk19:30

Detay
DFB Pokal1860 München
-
Holstein Kiel19:30

Detay
DFB PokalBSC Hastedt
-
Borussia Mgladbach19:30

Detay
DFB PokalCarl Zeiss Jena
-
1 FC Union Berlin19:30

Detay
1 HNLNK Rude
-
HNK Rijeka19:30

Detay
Stars LigAl Duhail
-
Al-Rayyan19:35

Detay
SuperligaFK Partizan
-
FK Rad Beograd20:00

Detay
SuperligaAS Trencin
-
DAC Dunajska Streda20:00

Detay
Liga MX AperturaToluca
-
Club Tijuana20:00

Detay
LaLiga 2RCD Mallorca
-
Osasuna20:00

Detay
LaLiga 2Real Oviedo
-
Extremadura UD20:00

Detay
Premijer LigaFK Tuzla City
-
FK 20:00

Detay
Serie A Segunda EtapaDelfin SC
-
Independiente del Valle20:00

Detay
Primeira LigaBelenenses
-
FC Porto20:30

Detay
Liga ICFR Cluj
-
Dinamo Bucureti21:00

Detay
SuperligaFK Radnik Surdulica
-
FK Macva 21:00

Detay
Primera Division ClausuraBoston River
-
Cerro21:00

Detay
Primera Division ClausuraFenix
-
Defensor Sporting21:00

Detay
Primera Division ClausuraRampla Juniors
-
Racing de Montevideo21:00

Detay
Primera Division ClausuraTorque
-
River Plate21:00

Detay
Primera DivisionUniversidad de Concepcion
-
Deportes Temuco21:00

Detay
EliteserienValerenga IF
-
Tromso IL21:00

Detay
First Division AKAS Eupen
-
KAA Gent21:00

Detay
Premijer LigaFK Sarajevo
-
H21:00

Detay
Parva LigaLudogorets Razgrad
-
CSKA Sofia21:00

Detay
SuperligaenOB
-
FC Midtjylland21:00

Detay
UrvalsdeildFylkir Reykjavik
-
FH Hafnarfjörður21:00

Detay
UrvalsdeildUMF Grindavik
-
Stjarnan Garðabaer21:00

Detay
Premier DivisionCork City
-
St Patricks Athletic21:00

Detay
Copa ArgentinaCipolletti
-
Almagro21:10

Detay
LaLigaRayo Vallecano
-
Sevilla21:15

Detay
PrvaLigaNK Olimpija Ljubljana
-
NK Maribor21:30

Detay
Serie ABologna
-
SPAL21:30

Detay
Serie AEmpoli
-
Cagliari21:30

Detay
Serie AMilan
-
Genoa21:30

Detay
Serie AParma
-
Udinese21:30

Detay
Serie ASampdoria
-
Fiorentina21:30

Detay
Serie ASassuolo
-
Inter21:30

Detay
Premier LigFK Rostov
-
Yenisey Krasnoyarsk21:30

Detay
SuperligaAldosivi
-
Huracan21:30

Detay
LaLiga 2Real Zaragoza
-
CF Rayo Majadahonda21:30

Detay
Primera Division AperturaAD Cantolao
-
FBC Melgar21:30

Detay
1 LigEskişehirspor
-
Balıkesirspor Baltok21:45

Detay
1 LigGazişehir Gaziantep FK
-
İstanbulspor21:45

Detay
Süper LigAlanyaspor
-
Ankaragücü21:45

Detay
Süper LigGalatasaray
-
Göztepe SK21:45

Detay
Ligue 1Nimes Olympique
-
Olympique de Marseille22:00

Detay
Brasileiro Serie ABotafogo
-
Atletico Mineiro22:00

Detay
Brasileiro Serie ACruzeiro
-
Bahia22:00

Detay
Brasileiro Serie AVitoria
-
Palmeiras22:00

Detay
1 HNLHNK Hajduk Split
-
HNK Gorica22:00

Detay
Primera Division ClausuraCerro Porteno
-
Club Olimpia22:30

Detay
Primeira LigaCD Santa Clara
-
Sporting Braga22:30

Detay
Primera Division AperturaAD Carmelita
-
Universidad de Costa Rica22:30

Detay
Major Lig SoccerAtlanta United
-
Columbus Crew23:00

Detay
LaLiga 2Las Palmas
-
Reus Deportiu23:00

Detay
LaLigaReal Madrid
-
Getafe23:15

Detay
Primera DivisionUniversidad Catolica
-
Curico Unido23:30

Detay
SuperligaSan Lorenzo
-
Lanus23:45

Detay


DÜNKÜ / BİTEN MAÇ SONUÇLARI

Lig
Ev sahibi
-
Deplasman
#
ABD MLSHouston Dynamo
1-2
Real Salt LakeMS
Honduras Ulusal Lig AperturaINFOP
1-2
JuticalpaMS
Honduras Ulusal Lig AperturaReal Espana
1-1
MarathonMS
Peru Premier Lig AperturaSport Huancayo
1-1
Alianza LimaMS
Kolombiya Primera A ClausuraAtletico Bucaramanga
0-2
Deportes TolimaMS


Tümünü Göster


GENİŞ EKRAN İDDAA PROGRAMI

Japonya 1. Ligi19/08/2018 07:00
481 - Sapporo - FC Tokyo
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.50
2.90
2.20
1.65
1.70
Güney Kore K-Ligi Classic19/08/2018 13:00
489 - Gangwon - Incheon
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.70
3.30
3.20
1.95
1.45


Güney Kore K-Ligi Classic19/08/2018 13:00
490 - Jeonnam Dragons - Suwon
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.90
3.20
1.85
1.80
1.55

Tümünü Göster


ORANI DÜŞEN MAÇLAR

UEFA Europa Lig Qualifying23 Ağustos 18:00
Apoel Nicosia - FC Astana
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.00
2.00
3.40
3.30
3.75
3.80
1.67
1.64
2.14
2.20
UEFA Europa Lig Qualifying23 Ağustos 18:00
Sheriff Tiraspol - FK Qarabag
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.87
3.00
3.20
2.90
2.50
2.60
1.50
1.44
2.50
2.70


UEFA Europa Lig Qualifying23 Ağustos 18:00
Suduva Marijampole - Celtic
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
6.50
8.00
4.10
4.00
1.50
1.44
1.72
1.70
2.07
2.10

Tümünü Göster