Avrupa'da ve Dünyada en çok oranı düşen maçları anlık olarak sitemizden takip edebilirsiniz. Bugün oranı düşen maçlar arasında; Austria Klagenfurt - FC Wacker Innsbruck II oranı 2.04 iken 1.90 olarak düştü. Floridsdorfer AC - WSG Swarovski Wattens oranı 2.30 iken 2.04 olarak düştü. Wiener Neustadt - FK Austria Vienna II oranı 1.61 iken 1.55 olarak düştü. olarak düştüğünü görüyoruz. Her dakika oranı düşen maçları Webspormacizle.net adresimizden ücretsiz olarak takip edin!

ORANI DÜŞEN MAÇLAR

Avusturya 2. Liga17 Ağustos 18:10
Austria Klagenfurt - FC Wacker Innsbruck II
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.04
1.90
3.40
3.40
3.50
4.00
2.20
2.20
1.64
1.64
Avusturya 2. Liga17 Ağustos 18:10
Floridsdorfer AC - WSG Swarovski Wattens
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
3.10
3.60
3.25
3.30
2.30
2.04
2.10
2.10
1.70
1.70


Avusturya 2. Liga17 Ağustos 18:10
Wiener Neustadt - FK Austria Vienna II
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.61
1.55
3.80
4.00
5.25
5.75
2.20
2.14
1.64
1.66
Danimarka Superligaen17 Ağustos 18:00
Sonderjyske - Vendsyssel FF
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.64
1.64
3.80
3.80
5.00
5.00
2.07
2.10
1.72
1.70
Polonya I Liga17 Ağustos 18:00
GKS Tychy 71 - Stomil Olsztyn
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.75
1.80
3.40
3.40
4.75
4.75
1.75
1.75
2.04
2.04
Polonya I Liga17 Ağustos 18:00
Odra Opole - GKS Jastrzebie
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.00
2.04
3.25
3.25
3.80
3.75
1.70
1.70
2.10
2.10

İsveç Allsvenskan17 Ağustos 18:00
Sirius - Dalkurd FF
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.85
1.80
3.50
3.50
4.20
4.50
2.10
2.20
1.70
1.64
İsveç Superettan17 Ağustos 18:00
Falkenbergs FF - Halmstad
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.95
2.14
3.50
3.50
3.75
3.20
2.10
2.20
1.70
1.64
Rusya Premier Lig17 Ağustos 17:30
Anzhi Makhachkala - FC Orenburg
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
3.75
3.90
2.90
3.00
2.20
2.10
1.40
1.44
2.87
2.70
Polonya Ekstraklasa17 Ağustos 17:00
Cracovia Krakow - Zaglebie Lubin
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.50
2.70
3.40
3.40
2.70
2.50
1.75
1.75
2.04
2.04
Rusya Division 117 Ağustos 15:00
Avangard Kursk - Baltika Kaliningrad
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
3.10
2.75
2.90
3.00
2.50
2.75
1.57
1.53
2.35
2.40
Rusya Division 117 Ağustos 15:00
Chertanovo - SKA Energia Khabarovsk
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
4.00
3.50
3.10
3.00
2.00
2.25
1.64
1.60
2.20
2.30
Rusya Division 117 Ağustos 15:00
Fakel Voronezh - FK Khimki
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
3.00
3.00
2.90
2.90
2.54
2.54
1.53
1.57
2.40
2.35
Rusya Division 117 Ağustos 15:00
FK Tyumen - Sibir Novosibirsk
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.10
2.10
3.00
3.00
3.80
3.80
1.53
1.50
2.40
2.50
Rusya Division 117 Ağustos 15:00
Luch-Energiya Vladivostok - Krasnodar II
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.40
2.04
3.00
3.10
3.10
3.80
1.60
1.60
2.30
2.30
Copa Sudamericana17 Ağustos 01:45
Colon - Sao Paulo
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
3.30
3.80
2.60
2.62
2.62
2.37
1.44
1.40
2.70
2.87
Copa Sudamericana17 Ağustos 01:45
Defensor Sporting - Fluminense
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.70
2.40
2.80
3.00
3.00
3.20
1.47
1.60
2.60
2.30
UEFA Europa Lig Qualifying16 Ağustos 20:30
Braga - Zorya
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.40
1.33
4.50
4.75
8.00
10.00
2.00
2.00
1.80
1.80
UEFA Europa Lig Qualifying16 Ağustos 20:00
Valur Reykjavik - Sheriff Tiraspol
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
3.10
3.10
3.10
3.10
2.37
2.37
1.70
1.66
2.10
2.14
İngiltere EFL Cup16 Ağustos 19:45
Sunderland - Sheff Wed
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.62
2.45
3.30
3.50
2.62
3.00
2.04
1.90
1.75
1.90
UEFA Europa Lig Qualifying16 Ağustos 19:45
Bordeaux - Mariupol
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.22
1.22
6.00
6.00
11.00
12.00
2.14
2.10
1.66
1.70
UEFA Europa Lig Qualifying16 Ağustos 19:45
Burnley - Istanbul Basaksehir
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.10
2.14
3.10
3.10
3.75
3.60
1.61
1.53
2.25
2.40
UEFA Europa Lig Qualifying16 Ağustos 19:45
Rosenborg - Cork
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.28
1.36
5.00
4.75
10.00
8.00
2.10
2.07
1.70
1.72
UEFA Europa Lig Qualifying16 Ağustos 19:30
FCSB - Hajduk Split
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.66
1.75
3.40
3.40
5.75
5.00
1.80
1.70
2.00
2.10
UEFA Europa Lig Qualifying16 Ağustos 19:30
Gent - Jagiellonia Bialystok
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.44
1.44
3.75
3.75
9.00
9.50
1.66
1.64
2.14
2.20
UEFA Europa Lig Qualifying16 Ağustos 19:30
Rapid Vienna - Slovan Bratislava
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.57
1.53
4.00
4.20
5.50
5.75
1.95
2.00
1.85
1.80
UEFA Europa Lig Qualifying16 Ağustos 19:15
Lech Poznan - Genk
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
3.60
3.80
3.20
3.20
2.10
2.04
1.80
1.85
2.00
1.95
UEFA Europa Lig Qualifying16 Ağustos 19:15
NK Maribor - Rangers
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.37
2.25
3.25
3.20
2.87
3.25
1.70
1.70
2.10
2.10
UEFA Europa Lig Qualifying16 Ağustos 19:00
Basel - Vitesse
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.53
1.57
4.20
4.20
5.50
5.25
2.07
2.14
1.72
1.66
UEFA Europa Lig Qualifying16 Ağustos 19:00
Brondby - Spartak Subotica
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.25
1.18
5.00
6.50
15.00
17.00
1.95
2.10
1.85
1.70
UEFA Europa Lig Qualifying16 Ağustos 19:00
F91 Dudelange - Legia Warsaw
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
4.50
6.00
3.75
4.00
1.70
1.53
1.95
1.85
1.85
1.95
UEFA Europa Lig Qualifying16 Ağustos 19:00
Zrinjski Mostar - Ludogorets Razgrad
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
5.25
7.00
3.80
3.75
1.60
1.53
1.80
1.80
2.00
2.00
UEFA Europa Lig Qualifying16 Ağustos 18:45
Dinamo Brest - Apollon Limassol
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.62
2.60
3.20
3.10
2.62
2.80
1.75
1.80
2.04
2.00
UEFA Europa Lig Qualifying16 Ağustos 18:45
LASK Linz - Besiktas
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
4.33
3.75
3.10
3.40
1.95
2.00
1.80
1.85
2.00
1.95
UEFA Europa Lig Qualifying16 Ağustos 18:30
Lucerne - Olympiakos
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
3.80
3.80
3.40
3.50
1.90
1.95
1.85
1.95
1.95
1.85
UEFA Europa Lig Qualifying16 Ağustos 18:30
Maccabi Tel Aviv - Pyunik Yerevan
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.25
1.22
5.25
5.50
13.00
15.00
1.80
1.80
2.00
2.00
UEFA Europa Lig Qualifying16 Ağustos 18:00
Apoel Nicosia - Hapoel Beer Sheva
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.14
2.00
3.20
3.40
3.50
3.75
1.80
1.80
2.00
2.00
UEFA Europa Lig Qualifying16 Ağustos 18:00
CFR Cluj - Alashkert FC
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.30
1.30
4.75
4.75
11.00
12.00
1.95
1.95
1.85
1.85
UEFA Europa Lig Qualifying16 Ağustos 18:00
FK Kukesi - Torpedo Kutaisi
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.40
2.50
3.40
3.30
2.75
2.75
1.90
1.85
1.90
1.95
UEFA Europa Lig Qualifying16 Ağustos 18:00
Suduva Marijampole - FK Spartaks Jurmala
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.70
1.70
3.60
3.60
4.75
5.00
1.64
1.61
2.20
2.25
UEFA Europa Lig Qualifying16 Ağustos 18:00
Zenit St Petersburg - Dinamo Minsk
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.18
1.16
7.00
7.00
13.00
15.00
2.40
2.60
1.53
1.47
UEFA Europa Lig Qualifying16 Ağustos 17:30
CSU Craiova - RB Leipzig
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
9.00
8.00
4.10
4.50
1.40
1.40
2.40
2.35
1.53
1.57
UEFA Europa Lig Qualifying16 Ağustos 17:30
FC Copenhagen - CSKA Sofia
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.44
1.50
4.00
4.00
8.00
7.00
1.85
1.85
1.95
1.95
UEFA Europa Lig Qualifying16 Ağustos 17:00
HJK Helsinki - Olimpija Ljubljana
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.90
2.00
3.30
3.25
4.20
3.90
1.66
1.70
2.14
2.10
Finlandiya Kakkonen Group C16 Ağustos 16:30
Tampere United - TPV
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
4.20
3.75
4.00
4.00
1.60
1.66
2.50
2.50
1.50
1.50
UEFA Europa Lig Qualifying16 Ağustos 16:30
AEK Larnaca - SK Sturm Graz
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.50
2.25
3.20
3.20
2.80
3.25
1.85
1.85
1.95
1.95
UEFA Europa Lig Qualifying16 Ağustos 16:00
Progres Niederkorn - FC Ufa
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
4.20
3.30
3.25
3.10
1.90
2.30
1.70
1.66
2.10
2.14
UEFA Europa Lig Qualifying16 Ağustos 15:00
Kairat Almaty - Sigma Olomouc
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.04
1.75
3.10
3.60
3.90
4.75
1.66
1.70
2.14
2.10
Meksika Cup16 Ağustos 03:00
Tijuana - Juarez FC
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.61
1.60
3.50
3.75
6.00
5.75
1.85
2.00
1.95
1.80
USA MLS16 Ağustos 03:00
Los Angeles FC - Real Salt Lake
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.50
1.44
4.50
5.00
6.00
6.00
2.70
3.40
1.44
1.33
Peru Primera Division16 Ağustos 02:00
Deportivo Municipal - Universitario de Deportes
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.40
2.54
3.20
3.25
2.60
2.75
1.95
1.90
1.85
1.90
Copa do Brasil16 Ağustos 01:45
Chapecoense - Corinthians
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.50
2.25
2.80
2.80
3.00
3.80
1.44
1.44
2.67
2.70
Copa do Brasil16 Ağustos 01:45
Flamengo - Gremio
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.10
2.10
2.87
3.00
3.75
4.00
1.47
1.44
2.60
2.70
Copa Sudamericana16 Ağustos 01:45
Millonarios - Club General Diaz
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.33
1.36
4.33
4.20
12.00
11.00
1.66
1.61
2.14
2.25
Kolombiya Cup16 Ağustos 01:30
America de Cali - Leones
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.50
1.40
3.60
4.00
6.00
9.00
1.47
1.50
2.60
2.50
Kolombiya Cup16 Ağustos 01:30
Junior - Deportes Quindio
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.22
1.25
5.25
5.25
10.00
11.00
2.14
1.95
1.67
1.85
Kolombiya Cup16 Ağustos 01:00
Jaguares de Cordoba - Atletico Bucaramanga
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.10
2.00
2.87
2.90
3.50
4.20
1.55
1.53
2.37
2.40
Meksika Cup16 Ağustos 01:00
Cruz Azul - Zacatepec 1948
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.44
1.44
4.00
4.00
8.00
8.00
2.07
2.04
1.72
1.75
USA MLS16 Ağustos 01:00
DC United - Portland Timbers
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.95
2.00
3.60
3.40
3.60
3.75
2.35
2.50
1.57
1.50
Brezilya Paulista Cup16 Ağustos 00:30
Portuguesa Desportos - CA Juventus
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.72
1.72
3.40
3.40
4.20
4.33
1.67
1.47
2.14
2.60
Brezilya Paulista Cup16 Ağustos 00:00
Ferroviaria SP - Desportivo Brasil
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.80
2.25
3.50
3.30
3.60
2.80
1.67
1.64
2.14
2.20
Brezilya Paulista Cup16 Ağustos 00:00
Noroeste - Red Bull Brasil
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
3.25
2.54
3.30
3.20
2.00
2.54
1.60
1.61
2.30
2.25
Brezilya Paulista Cup16 Ağustos 00:00
XV Piracicaba - Inter de Limeira
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.60
2.37
3.20
3.20
2.40
2.80
1.67
1.64
2.14
2.20
Copa do Brasil15 Ağustos 23:30
Cruzeiro - Santos
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.72
1.66
3.20
3.30
5.00
6.00
1.44
1.44
2.67
2.70
Copa Sudamericana15 Ağustos 23:30
Deportes Temuco - San Lorenzo
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
3.25
3.50
3.00
3.00
2.37
2.25
1.57
1.61
2.35
2.25
Brezilya Paulista Cup15 Ağustos 23:00
Ituano - Atibaia
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.61
2.04
3.50
3.30
4.75
3.30
1.67
1.85
2.14
1.95
Peru Primera Division15 Ağustos 21:30
Comerciantes Unidos - Academia Deportiva Cantolao
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.40
2.37
3.20
3.25
2.60
2.90
1.85
1.80
1.95
2.00
İzlanda Cup15 Ağustos 20:15
Stjarnan - FH Hafnarfjordur
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.14
1.95
3.50
3.60
2.75
3.40
2.04
2.07
1.75
1.72
Bolivya Clausura15 Ağustos 20:00
Jorge Wilstermann - Guabira
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.30
1.50
5.00
4.50
7.00
6.50
2.75
2.50
1.42
1.50
UEFA Super Cup15 Ağustos 20:00
Real Madrid - Atletico Madrid
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.20
2.30
3.40
3.20
3.20
3.25
1.75
1.90
2.04
1.90
İngiltere National Lig North15 Ağustos 19:45
Darlington - Blyth Spartans
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.00
2.30
3.75
3.60
2.87
2.80
2.42
2.35
1.52
1.57
İskoçya Challenge Cup15 Ağustos 19:45
Cove Rangers - Montrose
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
4.50
4.50
4.50
4.33
1.50
1.55
2.67
2.50
1.44
1.50
İskoçya Challenge Cup15 Ağustos 19:45
Dundee Utd - St Johnstone Colts
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.33
1.40
5.00
4.50
6.00
5.75
2.85
2.70
1.40
1.44
İskoçya Challenge Cup15 Ağustos 19:45
Elgin - Arbroath
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
3.75
3.60
4.00
4.00
1.66
1.75
2.37
2.35
1.55
1.57
Brezilya Campeonato Carioca B15 Ağustos 19:00
Americano RJ - Duque De Caxias RJ
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.66
1.66
3.60
3.60
4.20
4.50
2.00
2.04
1.80
1.75
Brezilya Campeonato Carioca B15 Ağustos 19:00
Artsul Futebol Clube - Bonsucesso FC
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
3.75
3.75
3.40
3.40
1.80
1.85
1.75
1.95
2.04
1.85
Brezilya Campeonato Carioca B15 Ağustos 19:00
Barra da Tijuca RJ - AA Carapebus
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.33
1.18
4.75
6.00
6.50
12.00
2.35
2.14
1.57
1.66
Brezilya Campeonato Carioca B15 Ağustos 19:00
Sampaio Correa RJ - Audax Rio
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.00
2.45
3.25
3.25
3.30
2.70
1.50
1.57
2.50
2.35
Brezilya Campeonato Carioca B15 Ağustos 19:00
Santa Cruz RJ - Tigres do Brasil
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
4.00
4.75
3.75
3.80
1.66
1.57
1.95
1.95
1.85
1.85
Brezilya Campeonato Carioca B15 Ağustos 19:00
Serra Macaense - Sao Goncalo
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.10
2.40
3.30
3.25
3.00
2.70
1.85
1.85
1.95
1.95
Brezilya Paulista Cup15 Ağustos 19:00
CA Votuporanguense - Mirassol
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.50
1.80
3.20
3.40
2.50
4.00
1.60
1.75
2.30
2.04
Brezilya Paulista Cup15 Ağustos 19:00
EC Agua Santa - Bragantino B
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.00
2.14
3.40
3.40
3.10
3.00
1.90
1.85
1.90
1.95
Brezilya Paulista Cup15 Ağustos 19:00
Taboao Da Serra - Nacional SP
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
3.50
3.00
3.30
3.30
1.90
2.20
1.75
1.95
2.04
1.85
Europe Friendlies15 Ağustos 18:30
Puente Genil - Granada CF B
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
3.40
4.00
3.40
3.40
1.90
1.75
2.04
2.04
1.75
1.75
Güney Afrika Premier15 Ağustos 18:30
Orlando Pirates - Bidvest Wits
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.72
2.10
3.40
3.20
4.20
3.25
1.60
1.53
2.30
2.40
Europe Friendlies15 Ağustos 18:00
Hercules - Real Murcia
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.75
2.10
3.25
3.40
2.25
2.90
2.00
1.66
1.80
2.14
Europe Friendlies15 Ağustos 18:00
UCAM Murcia CF - Ontinyent
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.40
1.83
3.50
3.60
2.40
3.50
1.90
1.90
1.90
1.90
World Club Friendlies15 Ağustos 18:00
Jumilla - Al Feiha
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
4.00
4.00
3.75
3.60
1.66
1.75
2.30
2.20
1.60
1.64
Danimarka Cup15 Ağustos 17:30
Hvidovre IF - Fremad Amager
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.10
2.14
3.40
3.40
3.25
3.10
1.97
2.00
1.82
1.80
Europe Friendlies15 Ağustos 17:30
CD Calahorra - Burgos
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.62
2.75
3.40
3.40
2.25
2.20
2.00
1.95
1.80
1.85
Çek Cumhuriyeti Cup15 Ağustos 17:00
Benatky Nad Jizerou - Benesov
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.25
2.25
3.75
3.75
2.50
2.50
2.67
2.70
1.44
1.44
Çek Cumhuriyeti Cup15 Ağustos 17:00
Dvur Kralove nad Labem - Sokol Zivanice
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
3.10
3.10
4.20
4.20
1.80
1.80
2.85
2.87
1.40
1.40
Çek Cumhuriyeti Cup15 Ağustos 17:00
FK Admira Praha - Kraluv Dvur
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
5.00
4.20
4.50
4.20
1.44
1.57
2.85
2.87
1.40
1.40
Çek Cumhuriyeti Cup15 Ağustos 17:00
FK Litomericko - Varnsdorf
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
3.40
3.60
4.20
4.20
1.72
1.72
3.10
3.10
1.35
1.36
Çek Cumhuriyeti Cup15 Ağustos 17:00
FK Nachod - SK Prevysov
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
5.00
5.00
4.50
4.50
1.44
1.44
3.10
3.10
1.35
1.36
Çek Cumhuriyeti Cup15 Ağustos 17:00
MFK Havirov - FC Odra Petrkovice
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
3.25
3.25
4.33
4.33
1.72
1.72
3.10
3.10
1.35
1.36
Çek Cumhuriyeti Cup15 Ağustos 17:00
SK Kladno - FC Karlovy Vary
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
4.33
4.33
4.33
4.33
1.53
1.53
3.00
3.10
1.37
1.36
Çek Cumhuriyeti Cup15 Ağustos 17:00
SK Rakovnik - Banik Sokolov
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
9.00
9.00
6.00
6.00
1.20
1.20
3.10
3.10
1.35
1.36
Çek Cumhuriyeti Cup15 Ağustos 17:00
Slovan Rosice - FK Hodonin
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
3.50
1.90
4.33
3.75
1.66
3.10
2.85
2.87
1.40
1.40
Çek Cumhuriyeti Cup15 Ağustos 17:00
Spartak Sobeslav - FC Pisek
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
3.25
3.25
4.00
4.00
1.80
1.80
2.85
2.87
1.40
1.40
Danimarka Cup15 Ağustos 17:00
Hundested IK - Union
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
5.50
5.50
4.50
4.50
1.44
1.44
3.45
3.40
1.30
1.33
Elite Club Friendlies15 Ağustos 17:00
Hamburg - Bayern Munich
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
6.00
7.50
5.00
5.50
1.33
1.28
2.85
2.87
1.40
1.40
Slovenya Cup15 Ağustos 17:00
NK Korotan Prevalje - Zarica Kranj
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.57
1.36
4.33
4.75
4.00
5.75
3.45
3.50
1.30
1.30
İsveç Cup15 Ağustos 17:00
Karlstad BK - Gefle IF
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
3.10
3.10
3.75
3.75
1.90
1.95
2.37
2.35
1.55
1.57
U21 International15 Ağustos 17:00
Moldova U21 - Armenia U21
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.90
2.14
3.40
3.30
3.40
3.20
1.90
1.66
1.90
2.14
Bosnia Premier Lig15 Ağustos 16:30
GOSK Gabela - FK Tuzla City
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.40
3.00
3.20
3.90
2.60
1.90
1.57
1.57
2.35
2.35
Bosnia Premier Lig15 Ağustos 16:00
Mladost Doboj Kakanj - Siroki Brijeg
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
3.25
5.00
3.30
3.60
2.00
1.57
1.80
1.80
2.00
2.00
Çek Cumhuriyeti Cup15 Ağustos 16:00
Frydlant Nad Ostravici - Frydek Mistek
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
4.50
4.50
4.33
4.33
1.50
1.50
2.67
2.70
1.44
1.44
Çek Cumhuriyeti Cup15 Ağustos 16:00
Slavoj TKZ Polna - AFC Humpolec
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.57
1.57
4.33
4.33
4.00
4.00
3.10
3.10
1.35
1.36
Litvanya A Lyga15 Ağustos 16:00
Atlantas Klaipeda - FK Kauno Zalgiris
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
3.20
4.20
3.30
3.50
2.00
1.80
1.70
1.61
2.10
2.25
Slovakya Cup15 Ağustos 16:00
SK Podluzany - Druzstevnik DN Zitavou
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
3.50
4.33
4.00
4.33
1.72
1.53
3.45
3.50
1.30
1.30
Romanya Cup15 Ağustos 15:30
ACS Unu Fotbal Club Gloria - Avantul Reghin
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.40
1.57
4.00
4.20
2.25
4.20
2.42
2.40
1.52
1.53
Romanya Cup15 Ağustos 15:30
Ariesul Turda - CS Sanatatea Servicii Publice Cluj
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
4.20
4.20
4.20
4.20
1.57
1.57
2.67
2.70
1.44
1.44
Romanya Cup15 Ağustos 15:30
Avrig - FC Unirea Alba Iulia
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.25
3.60
3.60
3.40
2.54
1.85
2.10
2.10
1.70
1.70
Romanya Cup15 Ağustos 15:30
CS Sanatatea Darabani - Acs Bucovina Radauti
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
10.00
10.00
5.50
5.50
2.20
1.44
2.37
2.40
1.60
1.60
Romanya Cup15 Ağustos 15:30
CSM Focsani - ACS KSE Targu Secuiesc
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.10
1.64
3.60
4.00
2.75
4.00
2.30
2.30
1.60
1.60
Romanya Cup15 Ağustos 15:30
FC Agricola Borcea - CSM Oltenita
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.00
1.70
4.00
4.20
2.75
3.50
2.85
2.87
1.40
1.40
Romanya Cup15 Ağustos 15:30
Gloria Lunca Teuz Cermei - National Sebis
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
5.00
5.00
4.50
4.50
1.44
1.44
2.85
2.87
1.40
1.40
Romanya Cup15 Ağustos 15:30
Unirea Bascov - CS Sporting Rosiori
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.83
1.83
3.75
3.75
3.30
3.30
2.37
2.40
1.55
1.53
Brezilya Campeonato Carioca B15 Ağustos 15:00
Barcelona EC - Olaria AC
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.80
3.50
3.10
3.30
2.30
1.95
1.64
1.61
2.20
2.25
Europe Friendlies15 Ağustos 15:00
Hertha Berlin - Hallescher FC
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.20
1.20
6.00
6.00
9.00
9.00
3.54
3.60
1.27
1.28
Slovenya Cup15 Ağustos 15:00
Nafta Lendava - Ankaran Hrvatini
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.00
1.95
3.75
3.75
2.87
3.10
3.45
2.70
1.30
1.44
Slovenya Cup15 Ağustos 15:00
NK Akumulator Mezica - NK Brda
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
21.00
23.00
13.00
13.00
1.05
1.03
4.33
5.50
1.20
1.14
Slovenya Cup15 Ağustos 15:00
NK Bilje - NK Celje
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
9.00
10.00
5.50
6.50
1.22
1.16
2.85
2.70
1.40
1.44
Slovenya Cup15 Ağustos 15:00
NK Drava Ptuj - ASK Bravo Publikum
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.61
1.66
3.75
3.60
4.33
4.50
2.50
2.40
1.50
1.53
Slovenya Cup15 Ağustos 15:00
NK Grad - Aluminij Kidricevo
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
17.00
23.00
10.00
13.00
1.07
1.03
4.50
4.50
1.18
1.18
Slovenya Cup15 Ağustos 15:00
NK Jesenice - FC Koper
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
15.00
23.00
8.50
15.00
1.10
1.02
4.00
6.25
1.25
1.12
Slovenya Cup15 Ağustos 15:00
NK Sampion Celje - NK Livar Ivancna Gorica
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.80
1.80
3.75
3.75
3.40
3.40
2.42
2.40
1.52
1.53
Slovenya Cup15 Ağustos 15:00
SD Videm - NK Triglav Kranj
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
9.00
11.00
5.50
7.50
1.22
1.14
3.00
3.10
1.37
1.36
Çin Division 115 Ağustos 13:00
Xinjiang Tianshan - Meizhou Hakka
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.75
2.14
3.40
3.25
2.20
3.00
1.80
1.85
2.00
1.95
Çin Super Lig15 Ağustos 13:00
Henan Jianye - Guangzhou Evergrande
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
12.00
11.00
7.50
7.00
1.18
1.20
3.50
3.10
1.30
1.36
Çin Super Lig15 Ağustos 13:00
Shanghai Shenhua - Guizhou Hengfeng Zhicheng
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.57
1.44
4.20
4.75
5.25
6.50
2.50
2.50
1.50
1.50
U23 International15 Ağustos 13:00
North Korea U23 - Myanmar U23
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.16
1.28
7.00
5.00
11.00
8.50
3.50
3.10
1.30
1.36
Singapore S Lig15 Ağustos 12:45
Geylang International - Home United FC
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
6.50
7.50
4.50
5.00
1.36
1.30
2.50
2.87
1.50
1.40
Singapore S Lig15 Ağustos 12:45
Hougang United FC - Balestier Khalsa FC
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.80
2.30
3.30
3.30
2.20
2.75
1.80
1.80
2.00
2.00
Singapore S Lig15 Ağustos 12:45
Warriors FC - Tampines Rovers FC
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
4.20
4.20
3.60
3.60
1.66
1.70
2.00
2.00
1.80
1.80
Singapore S Lig15 Ağustos 12:45
Young Lions - DPMM FC
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
5.25
4.20
4.33
3.80
1.44
1.70
2.75
2.70
1.42
1.44
Çin Division 115 Ağustos 12:35
Nei Mongol FC - Meizhou Meixian Techand
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.60
1.75
3.40
3.75
2.30
3.60
2.04
1.95
1.75
1.85
Çin Super Lig15 Ağustos 12:35
Beijing Renhe - Changchun Yatai
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.00
2.40
3.50
3.40
3.60
2.87
1.90
2.00
1.90
1.80
Çin Super Lig15 Ağustos 12:35
Jiangsu Suning FC - Chongqing Lifan
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.44
1.44
4.50
4.33
6.50
7.00
2.14
2.35
1.66
1.57
Çin Super Lig15 Ağustos 12:35
Shandong Luneng - Hebei CFFC
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
1.53
1.44
4.20
4.75
5.75
7.00
2.14
2.35
1.66
1.57
Çin Super Lig15 Ağustos 12:35
Tianjin Quanjian - Tianjin Teda
1
X
2
2.5 alt
2.5 üst
2.00
2.10
3.50
3.40
3.60
3.40
2.10
2.20
1.70
1.64